Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar PDF EPUB


Şerafeddin Kalay

Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar - Şerafeddin Kalay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şerafeddin Kalay
DOSYA BOYUTU 9,93
TARİH 2011-09-26
ISBN 6058776845
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aile gerçek bir nimettir. İçinde feyz ve bereketin, hayr ve güzelliklerin yaşandığı bir yuva için nimet, baba için nimet, dede, nine için nimet, çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir.Çocuğu mutlu etmek için alınan hiçbir oyuncak, hiçbir hediye, onun karşılıklı sevgi, hürmet ve merhamet üzerine kurulmuş, İslam nuruyla aydınlanmış, ahlaki güzelliklerle dolu, edeb ve terbiye ile zinetlendirilmiş bir yuvada dünyaya gelmesinden, böyle bir yuvada filizlenip yetişmesinden daha kıymetli olamaz.Bir anne ve babanın Allah’ın adını anarak ahitleşmeleri, yuvalarının temellerini onun rızasına uygun olarak atmaları, aile ocaklarını onun emrettiği, Rasulü’nün (sav) irşad ettiği gibi güzel hasletlerle donatmaları, sevgi ve rahmeti yuvalarından eksik etmeyişleri, çocuklarına sağlam bir neseb, helal bir lokma, güzel bir ahlak sunmaları, dünyevi değer ölçüleriyle ölçülemeyecek kadar kıymetlidir.

...imet, baba için nimet, dede, nine için nimet, çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir ... Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar | bkmkitap.com ... . Asr-ı Saadet bizim güzel örnekler bulduğumuz bir bahçe, eşsiz bir memba. Cana can katan, azmi ve şevki tazeleyen bir pınar. Bu kitapta o billur pınara varacaksınız.". (Tanıtım Bülteninden). Alış-Veriş Listeme Ekle. Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar. hayr ve güzelliklerin yaşandığı bir yuva için nimet baba için nimet dede nine için nimet çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir. Aile gerçek bir nimettir. İçinde feyz ve bereketin, hayr ve güzelliklerin yaşandığı b ... Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar ... . Aile gerçek bir nimettir. İçinde feyz ve bereketin, hayr ve güzelliklerin yaşandığı bir yuva için nimet, baba için nimet, dede, nine için nimet, çocuklar için gerçekten büyük bir nimettir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Tahlil Yayınları markalı Asrı Saadet'te ve Günümüzde Çocuklar 9786058776845 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Derneğimiz tarafından 26 Mart Cumartesi günü Bayrampaşa Yücel Çakmaklı Kültür Merkezinde Dr. Şerafettin Kalay hocamızın "Asr-ı Saadette ve günümüzde Çocuklar" konulu konferansı büyük bir......