Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap PDF EPUB


RobieRogge

Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap - RobieRogge pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR RobieRogge
DOSYA BOYUTU 4,13
TARİH 2018-05-21
ISBN 6052992104
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“BİR ŞEY İCAT ETMEK İÇİN İYİ BİR HAYAL GÜCÜNE VE BİR YIĞIN ÇER ÇÖPE İHTİYACIMIZ VARDIR.”Thomas Alva Edison Her yeni gün, hayal gücünü kullanabileceğin yeni fırsatları da beraberinde getirir; yalnızca düz çizgiler kullanarak bir güneş çizmek, alışveriş listesinden bir şarkı yapmak, sıradan bir yemeği sıradışı bir malzemeyle farklılaştırmak… Bu kitap sana böyle minik ipuçları veriyor, gerisini sana bırakıyor.Ünlü müzisyenlerden, dansçılardan, tasarımcılardan, şeflerden, yani yaratıcılığıyla kendini ispat etmiş pek çok isimden derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. Zihnini günün olumsuz yanlarından arındırıp yalnızca hayal gücünle yaratacağın bu dünyanın kralı ya da kraliçesi sen olacaksın. Ve yılın sonunda yaratıcılığınla harikalar yarattığın bir portfolyoya sahip olmuş olacaksın.

...er Çöpe İhtiyacımız Vardır." -Thomas Alva Edison Her yeni gün, hayal güc ... Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap | bkmkitap.com ... . Merhaba! AİRBNB'den 130 TL indirim kodu kazanmak için buradan kayıt olabilirsiniz. www.airbnb.com.tr/c/bengisub13 Bana Ulaşabileceğiniz Yerler... ...derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. "https://preprod.kitapyurdu.com/kitap/her-gun-sana-ilham-veren-bir-sey-yap/461920.html">