Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendinden Utanmak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendinden Utanmak PDF EPUB


Ayşenur Yazıcı

Kendinden Utanmak - Ayşenur Yazıcı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşenur Yazıcı
DOSYA BOYUTU 12,85
TARİH 2011-10-04
ISBN 1056402746
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Üç şey geri dönmez:Yay’dan çıkan ok,Ağızdan çıkan söz,Geçen zaman…150 km hızla yol alan hayatlarda herkes zamana kızgın! Birçok kadının aynı erkekle yolları bir yerlerde kesişiyor. Kalp, kalbe sürterek bileniyor, sivri yerleri yuvarlanıyor, acıyor! Gurur sınavı kirli bir aşk hikâyesini bir “hayvanın” ağzından okuyacaksınız. “Nankör” kelimesinin ısrarla âdemoğlunun sıfatı olduğunu söylüyor.Bilge bir kedi, insanların beş duyusunun nasıl sıradanlaştığını anlatıyor.Evet, bir kedi anlattı, Ayşenur Yazıcı yazdı. Hepsi hayal ürünü ama romanın içinde kendi gerçeklerinizi keşfederseniz, sizin içinizdeki hayvan da evcilleşmek için bin türlü sebep bulacaktır.Sabrı, aşkı, hoşgörüyü felsefeyle harmanlayan bir “kedi”nin, telaş içindeki insanlara bakışı…İnsana haddini bildiren pişmanlıkları, tavus kuşuna haddini bildiren ayaklarıdır. Ama ağızlarını açtıklarında ikisi de çirkinim diye bağırır.

...niz: Yaşam kalitenizi veya rahatlığınızı arttırmaya çalışabilirsiniz ... Kendinden Utanmak - Ekşi Sözlük ... . İnsana haddini bildiren pişmanlıkları, tavus kuşuna haddini bildiren ayaklarıdır. Ama ağızlarını açtıklarında ikisi de çirkinim diye bağırır. Kendinden Utanmak Ayşenur Yazıcı. Kendinden anlatıyor. 5 TL'den. Kendinden Utanmak (2011) Özellikleri, Teknik Detayları. Üç şey geri dönmez: Yay\'dan çıkan ok, Ağızdan çıkan söz, Geçen zaman... 150 km hızla yol alan hayatlarda herkes zamana kızgın! Kendinden utanma ... Kendinden Utanmak Ne Demek - Eodev.com ... ... 150 km hızla yol alan hayatlarda herkes zamana kızgın! Kendinden utanmak. 12:11. KENDİNİ BEĞENMEME. İnsanoğlunun Kendinden Utanmasına sebeb soykırımlar). Yoo Tövbe. görünümler 419Yıl önce. Anasayfa Kendinden Utanmak. 1. Kendinden Utanmak Ayşenur Yazıcı Nemesis Kitap Ayşenur Yazıcı. Sepete At Hemen Al. Ke(n)di(n)den Utanmak kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınızla paylaşın. Rüyada kendinden utanmak ziraat ve harmandan fayda görmeye, her zaman hak ettiğini alacağına Rüyada kendinden utanmak gördüyseniz: Belli iş ya da ilişkilerde kırılmalar söz konusu olabilir....