Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dünya Gidişine Kur`an Ne Diyor (cep boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dünya Gidişine Kur`an Ne Diyor (cep boy) PDF EPUB


Şemseddin Yeşil

Dünya Gidişine Kur`an Ne Diyor (cep boy) - Şemseddin Yeşil pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şemseddin Yeşil
DOSYA BOYUTU 9,31
TARİH
ISBN 2877100119
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ey hakikat yolcusu!"Dünya gidiine Kur'an ne diyor" bahsini incelemeden evvel Kur'an'n ne olduu üzerinde bir parça durmamz lâzmdr.Bunun için de ihlâs tedarik et,hâzr ol,öylece yüzünü Büyük Kitâb'a çevir de bak.Yirminci asrda Kur'an mu'cizesi karsnda kprdanmak yasak.Beer,ister tasdîk etsin, ister etmesin hep O'nun dedii oluyor ve olucak. Beer de ister istemez O'nun arzûsu tahtnda yürüyecek.Fâtr- Zü'l-celâl, o Kitâb- kerîmin ismini KUR'AN koymu, onun için dâima okunacak.Bu asrda Kur'an- Mübîn'in açk bir mu'cize olduunu göremeyengöz hiçbir vakit göremez.Elinde Kur'an bulunan kimsenin münkiri yuvarlamas hiçdir.KUR'AN: Hazret-i Muhammmed'in âhididir.KUR'AN: Beeriyyetin Fahr-i Ebedîsi olan Hazret-i Muhammed'in burhândr.KUR'AN: Devr-i Muhammedî'dir. Devr-i Muhammedî, mertebe-i rahmeti geçmidir. Orada rü'yet-i dîdâr- cemâl tecellîsi vardr.KUR'AN: Arz ve Semâ'nn, ma'nevî hazinelerinin keâfdr.KUR'AN: Bütün hâdisâtn tahtnda gizlenmi hakîkatlerin anahtardr.KUR'AN: nsân, hakîkate sevkeden yegâne müriddir.KUR'AN: Öyle bir Kitâb- Semâvî'dir ki; dâimâ genç ve dinçdir. Çünki ezelî ve ebedîdir.hlâs ve O'nun huzûruna giren herkes, diz dize, omuz omuza, yan yana oturabilir. Herkes kendi ne'esine, kendi merebine, kendi mesleine göre ondan hissesini alabilir. O fermân- ilahîdir.KUR'AN: Vâr olan varn bütün semâvât ve arzn hâlk nâmna bir hitaptr bi hutbe-i ezeliyedir. Onun her cihetindeki gâye, saâdet-i ebediyeye da'vetdir.

...viri) (Ciltli) - Yaşar Nuri Öztürk. Dünyada Kaç Tane Din Vardır? Yaygın bir teoriye göre dünya üzerinde 4300 civarında din bulunuyor ... Dünya Gidişine Kur`an Ne Diyor (Cep Boy) - Şemseddin Yeşil ... . Merhaba arkadaşlar ben Kur'an okumayı öğrenmek sonrada inşallah yapabildiğim kadarıyla ezber yapmak. hafız boy ne demek, orta boy kuran ölçüleri, kuranı kerim boyutları. ...biraz daha kısaltılmış versiyonlarıdır diye düşünmeden edemiyorum. toparlamak gerekirse tüm kitaplar cep kitabı olsun. için aradığım her kitabın cep boyunu bulamasam da umutla bekliyorum... 1. Sevgim Y ... Dünya Gidişine Kur'an Ne Diyor (Cep Boy) Şemseddin Yeşil ... . toparlamak gerekirse tüm kitaplar cep kitabı olsun. için aradığım her kitabın cep boyunu bulamasam da umutla bekliyorum... 1. Sevgim Yılmaz - Bile Bile ft. Noyan Aksoy. Şemseddin Yeşil. Ey hakikat yolcusu! "Dünya gidiine Kur'an ne diyor" bahsini incelemeden evvel Kur'an'n ne olduu üzerinde bir parça durmamz lâzmdr. Eski zamanlarda yaşayan insanlar Dünya'nın şekli hakkında farklı düşüncelere sahiptiler. Ancak Bilim geliştikçe Dünya'nın yuvarlaklığı da daha güzel anlaşılır oldu. 10 TL. Ey hakikat yolcusu! "Dünya gidiine Kur'an ne diyor" bahsini incelemeden evvel Kur'an'n ne olduu üzerinde bir parça durmamz lâzmdr. Kuran: Arz ve Semanın manevi hazinelerinin keşşâfıdır. Kuran: Var olan vârın, bütün semâvat ve arzın Hâlıkı namına bir hitabtır. Onun ziyası manasını bilenleri de bilmeyenleri de nurlandırır....