Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bütün Hikayeleri 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bütün Hikayeleri 3 PDF EPUB


Ömer Seyfettin

Bütün Hikayeleri 3 - Ömer Seyfettin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ömer Seyfettin
DOSYA BOYUTU 8,78
TARİH 2018-05-16
ISBN 6052194362
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ömer Seyfettin, konusunu günlük olaylardan, hatıralardan, tarih, masal ve efsaneden alan etkileyici hikâyeler yazmış, özellikle konu ve kahramanlarını Türk-İslam tarihinden aldığı çok sayıda hikâyesiyle milli bilincin uyanmasında son derece etkili olmuştur. Edebiyat alanındaki ününü 1911’de Genç Kalemler dergisinde yayımlanan hikâyeleriyle kazanan Ömer Seyfettin, edebiyat uzmanlarınca Türk hikâyeciliğinin Maupassant’ı olarak değerlendirilmektedir. İçindeki HikâyelerPembe İncili KaftanBaşını Vermeyen ŞehitTarih Ezeli Bir TekrardırTuhaf Bir ZulümMehdiNezleYeni Bir HediyeİffetÇirkinliğin EsrarıAcaba Ne İdi ? 

...z, hemen aşağıda yer alan açıklamayı okuyabilirsiniz ... Bütün Hikayeleri 3 - Ömer Seyfettin ... . Pembe İncili Kaftan Başını Vermeyen Şehit Tarih Ezeli Bir Tekrardır Tuhaf Bir Zulüm Mehdi Nezle Yeni Bir Hediye İffet Çirkinliğin Esrarı Acaba Ne İdi? 11.40 TL. İçindeki Hikayeler. Pembe İncili Kaftan. Başını Vermeyen Şehit. Tarih Ezeli Bir Tekrardır. Tuhaf Bir Zulüm. Mehdi. Nezle. Yeni Bir Hediye. İffet. Çirkinliğin Esrarı. Acaba Ne İdi? 7 €. Edebiyat alanındaki ününü 1911' ... Bütün Hikayeleri 3 - Ömer Seyfettin | kitapyurdu.com ... . Acaba Ne İdi? 7 €. Edebiyat alanındaki ününü 1911'de Genç Kalemler dergisinde yayımlanan hikâyeleriyle kazanan Ömer Seyfettin, edebiyat uzmanlarınca Türk hikâyeciliğinin Maupassant'ı olarak değerlendirilmektedir....