Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde PDF EPUB


Christine Negroni

Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde - Christine Negroni pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Christine Negroni
DOSYA BOYUTU 8,34
TARİH 2018-05-15
ISBN 6052221143
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini günümüze dek nasıl artırdığını etkileyici bir biçimde anlatıyor.Havacılık alanında önemli çalışmalara imza atmış kıdemli bir gazeteci olan Christine Negroni, uçak yolculuklarının ilk döneminden günümüze kadar yürütülen kimi kaza soruşturmalarına yakından bakabilmemizi sağlıyor.Yazar bu kazalardan bazılarının ortak yanlarını ele alırken, çıkarılan derslerle uçakları daha güvenli hale getirmek için yapılan yenilikleri de inceliyor. Bu sayede pilot eğitimlerinin, havayolu işletmeciliğinin ve uçak tasarımlarının aslında kazalardan yola çıkılarak daha da geliştirildiğini görüyoruz.Negroni bazı mucizevi kurtuluşlara da değiniyor ve pilotların hızlı düşünme yetileri sayesinde felakete dönüşmeden önlenen ve yüzlerce insanın hayatını kurtaran olaylara şahit oluyoruz.Dünyanın dört bir yanından havacılık uzmanlarının görüşleriyle, pilotlarla yapılan röportajlarla ve uçak kazalarından kurtulan insanların yaşadıklarıyla harmanlanan Kaza Dedektifleri, uçma korkunuzu yenmenizi sağlayacak ve sizi daha bilinçli bir yolcu haline getirecek, ilham verici bir kitap. 

...tabını kolayca okuyabilirsiniz. today İş Gününde Kargoda ... Kaza Dedektifleri Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde ... . Ürün Adı. Kaza Dedektifleri & Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde. Yazar. Christine Negroni. Kaza Dedektifleri book. Read 95 reviews from the world's largest community for readers. Preview — Kaza Dedektifleri by Christine Negroni. Kaza Dedektifleri: Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının... Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini günümüze dek nasıl artırdığını etkileyici bir... Christine Negroni tarafından kaleme alınan Kaza Dedektif ... Kaza Dedektifleri - Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde... ... ... Christine Negroni tarafından kaleme alınan Kaza Dedektifleri & Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde Pdf İndir isimli 312 sayfadan oluşan kitap; PANAMA YAYINCILIK yayınevinin... 1.15.22.1916 PANAMA YAYINCILIK. https://www.ktpkitabevi.com/urun/kaza-dedektifleri-dunyanin-en-gizemli-hava-kazalarinin-izinde. Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin...