Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Briç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Briç PDF EPUB


Ethem Urkaç

Briç - Ethem Urkaç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ethem Urkaç
DOSYA BOYUTU 12,67
TARİH 2011-04-22
ISBN 6054337361
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Briçin, bir ortakla birlikte oluşturulacak anlaşmalarla oynanması gerektiği, kompetitif konuşmalar sırasında kendini çok belli eder. Kompetitif konuşmalar, briçin, defanstan sonraki en zor kısmıdır.Ülkemizde oyuncular, ortaklarıyla birlikte çalışmaya ayırdıkları zamanın büyük bölümünü, serbest sekans konuşma sistemlerine harcarlar. Kompetitif konuşmalara ise az ilgi gösterirler. Bu, başarıyı azaltan sebeplerin başında gelir.Bu kitapta, önce agresif overcall stili ve sonrasında ancak bu stille yapılabilecek olan kompetitif konuşmalar yer alıyor.OKS, briçin kompetitif konuşmalar kısmındaki anlayışınızı, önemli ölçüde değiştirecektir.Overcall'lar ve devam eden konuşmalar.Overcall'la başlayan kompetitif konuşmalar.Kompetitif konturlar ve gelişmeleri.Overcall ve kompetitif konuşma stiliniz nedir? Agresif? Tutucu?8 kart fit bulan rakibi 2 seviyesinde oynatmayız.Baraj aslında rakibi batara getirmek için yapılır. Ucuz baraj doğru mantık değildir.

...asaları - Cezalı Kart (Sorular). Türkiye Briç Federasyonu ... YENI ! -- -> Çevrimiçi Briç Oyunu <--- ! YENI ... . İzmir İl Tertip Komitesi. T.B.F. Ege Bölgesi Temsilciliği. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun. Briç Kulüpleri Birliği. Briç deyince aklınıza gelir? Bir kağıt oyunu, bir tür kumar, zor bir kağıt oyunu vs. çoğaltılabilir. Nasıl ki satranç "Kralların Oyunu" ise oynayanlar için briç "Oyunlarının Kralı" dır. Vee Rifat Hocam'dan ilk Döküman geldi. Bir-Üç (Briç) T ... Briç Oyunu Oyna ... . Vee Rifat Hocam'dan ilk Döküman geldi. Bir-Üç (Briç) Terimleri. A.C.B.L. : American Contract Bridge League.Amerikan Kontrat Briç Ligi. Ace : As . Birli . Briçte en büyük kağıt . Bu konuşmalar özel 'briç lisanı' içinde yapılmak zorundadır. Deklarasyon veya artırma aşaması olarak adlandırılan bu süreçte, oyuncular arasında başka bir konuşma olmaz. Çoğumuzun adını duyduğu bir iskambil oyunu olan Briç nedir, nasıl oynanır? Türkiye Şampiyonlukları kazanan usta oyuncu Kubilay Gündüz sizler için hazırladı. 06 Ağustos 2014 Çarşamba 14:55. Bekir Dural ile. Karşılaştırmalı Briç. One, Michel Lebel tarafından geliştirilen Süper Beşli Majör ve Tayvan'da C.C.Wei (1914-1987) tarafından geliştirilmiş olan Precision Club Briç Sistemidir. Bu kartların durduğu kutuya Bidding Box denir. Bidding System : Briç Sistemi. Dağılım Puanı : (Distribution Points) Briç de Onör puanları dışında eksik renklere ve uzun renklere verilen puanlardır. Briç modelleri, Briç özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. briç. aramanızda 213 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Oyuncu önce sağındaki kişiye kartları kestirir, daha sonra kağıtları teker teker dağıtmaya başlar. Kartlar dağıtılırken diğer oyuncular kartlara elini sürmez. Briç dört oyuncu gerektiren bir ortaklık oyunudur. Her oyuncu oyun masasında ortağının karşısında oturur. Briç Terimleri. ♣ TREFL : Sinek, Destedeki 4 renkten en küçük olanı, C ile gösterilir. briç hakkında giriş dersleri.yeni başlayanlara önerilir. Altuğ Göbekli ile Başlangıç seviyesi Briç dersleri(2) 1 Seviyesinde Açılışlara cevaplar - Продолжительность: 20:41 Briç&Satranç Tv 3 081... Briç hakkında bilgiler. Briç, elli iki kartlık standart iskambil destesiyle oynanan bir iskambil oyunudur. Rober ve Duplike Briç arasında oldukça büyük farklar vardır. Briç ile ilgili Cümleler....