Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nakit Makinesiİş Romanı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nakit Makinesiİş Romanı PDF EPUB


Richard Klapholz

Nakit Makinesiİş Romanı - Richard Klapholz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Richard Klapholz
DOSYA BOYUTU 8,48
TARİH 2007-10-17
ISBN 9944396233
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, ticari kuruluşlarda satış sürecinin, Darboğaz Yönetimi (TOC) araçlarıyla sistematik olarak nasıl yönetileceğini bir roman şeklinde tartışmaktadır. “Satış yeteneği” ile “satış operasyonunun TOC araçlarıyla yönetilmesi”nin birlikteliğinden doğan sinerji, sürekli daha iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.Darboğaz Yönetimi (TOC), son yirmi yıldır uygulanan bir yönetim felsefesidir. Kurucusu E. M. Goldratt’dır. Tüm diğer yönetim yaklaşımları sosyal bilimlerin (felsefe, tarih, ekonomi...) yöntemlerini kullanırken TOC doğal bilimlerin (fizik, kimya, biyoloji...) yöntemlerini kullanmaktadır. Bu nedenle etkileri çok güçlüolabilmektedir. TOC’nin iddiası, 3-6 ay içinde kârlılıktaki artışın başlayacak olmasıdır. Darboğaz Yönetiminin (TOC) güçlü etkisini sağlayan onun çözüm araçlarıdır. Operasyon, Finans-Muhasebe, Proje Yönetimi, Dağıtım, Marketing, Satış, İnsan Yönetimi ve Strateji için yönetim araçları vardır.Nakit Makinesi, operasyon çözümü başta olmak üzere bu araçların çeşitli bölümlerinin satış sürecine uygulanmasının romanıdır.

...u araçların çeşitli bölümlerinin satış sürecine uygulanmasının romanıdır ... Nakit Makinesi İş Romanı | bkmkitap.com ... . Nakit Makinesi & İş Romanı Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Nakit Makinesi & İş Romanı kitabını ince... 20 cm. Seri: İş Geliştirme Grubu yayınları ; 1. Konu Başlığı Geri Satıcı Açıklaması Nakit Makinesi İş Romanı/Alex Klarman (#524052605) Kargo 3 iş günü yapılmakta olup, kitap cd dvd cayma hakkı kapsamında değildir. Hikaye Roman Masal ». Piyes. Roman. Nakit Makinesi & İş Romanı. Richard Klaph P ... Nakit Makinesi İş Romanı ... . Hikaye Roman Masal ». Piyes. Roman. Nakit Makinesi & İş Romanı. Richard Klaph PAN YAYINCILIK. Proje Yönetimi, Dağıtım, Marketing, Satış, İnsan Yönetimi ve Strateji için yönetim araçları vardır.Nakit Makinesi, operasyon çözümü başta... Kapıda Ödeme Nakit ₺19,25. Kapıda Ödeme Kredi Kartı ₺21,35. Zaman İçinde Kent. İş Bankası Kültür Yayınları. İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği Deneme Sınavları. İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı. Nakit Makinesi İş Romanı. Richard Klapholz , Alex Klarman. Çevirmen: Leyla Yenisey Artay. Nakit Makinesi İş Romanı. Bilinen Yöntemlerin Yetersiz Kaldığı Durumlarda Goldratt'ın Darboğaz Yönetimi (TOC) Araçlarıyla Satış Ekibinin Yönetilmesi. Nakit Makinesi, operasyon çözümü başta... Nakit Makinesi İş Romanı Bilinen Yöntemlerin Yetersiz Kaldığı Durumlarda Goldratt'ın Darboğaz Yönetimi (TOC) Araçlarıyla Satış Ekibinin Yönetilmesi. Pan Yayıncılık. Nakit Makinesi İş Romanı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Nakit Makinesi, operasyon çözümü başta olmak üzere bu araçların çeşitli bölümlerinin satış sürecine uygulanmasının romanıdır. Richard Klapholz, Alex Klarman. Kitap Tanıtımı. Bu kitap, ticari kuruluşlarda...