Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Söz Sanığın e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Söz Sanığın PDF EPUB


Yaşar Yılmaz

Söz Sanığın - Yaşar Yılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Yılmaz
DOSYA BOYUTU 8,95
TARİH 2018-05-18
ISBN 9753903844
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz’ın Kontrgerilla’nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. Bu kitap sanığın mahkemedeki savunmasıdır. Bu nedenle Sanık öyküsünün devamı sayılır. Yetmişli yıllardan itibaren defalarca basılan bu belgesel kitap, bugun de güncelliğini koruyor. Ellinci yılını yaşayan 68’lilerin genç kuşaklarca tanınmasına yardımcı oluyor.

...'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı ... Ceza Yargılamasında Son Söz Hakkı ... . 9789753903844. 479004. Söz Sanığın. E Yayınları. 13.50. 15 TL. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. Yargılamanın son söz sanığa verilmeden bitirimesi usul ve yasaya aykırıdır. Ceza yargılamasında sanığın en önemli hakkı savunma ha ... Söz Sanığın ... . Ceza yargılamasında sanığın en önemli hakkı savunma hakkı olup, bu hak hiç bir şekilde kısıtlanamaz. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. 13.50 TL. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. 15 TL. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı....