Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma VedaBir Dostluğun Öyküsü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

VedaBir Dostluğun Öyküsü PDF EPUB


Zülfü Livaneli

VedaBir Dostluğun Öyküsü - Zülfü Livaneli pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Zülfü Livaneli
DOSYA BOYUTU 11,68
TARİH 2010-06-02
ISBN 9751413871
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Milyonlara ulaşan filmin beklenen kitabı…“Oğlum Muzaffer, sana bir sır veriyorum. Paşam ölürse ben de yaşayamam, o saat canıma kıyacağım.”Salih Bozok’un o uğursuz kasım sabahı oğluna söylediği bu sözler, kaçınılmaz sona isyan eden bir dostun acı çığlığı gibidir. Bozok, kararının gerekçesini açıklamak üzere bir veda mektubu yazmaya koyulur. Bu mektup, Selanik’te mahalle mektebinde başlayan, bir imparatorluğun çöküşüne tanık olan ve modern Türkiye’nin kuruluş coşkusunu yaşayan güçlü bir dostluğun çarpıcı belgesidir.Çocukluk arkadaşı Mustafa’yla, Kurtuluş Savaşı kahramanı Mustafa Kemal Paşa’yla ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’le pek çok yaşantıyı paylaşmış, onun kederine, tasasına ve sevincine tanık olmuş Bozok’un mektubu, dünyanın saygı duyduğu bir liderin özel yaşamına ve iç dünyasına da ışık tutuyor.Veda, gösterime girdiği dönemde Türkiye’de bir milyon kişiye ulaşan, yurtiçinde ve dünyada pek çok olumlu eleştiri alan filmin romanı.

...lü bir dostluğun çarpıcı belgesidir ... Veda Bir Dostluğun Öyküsü ... . Veda: Bir Dostluğun Öyküsü Sayfa:41" — 1 likes. Veda - Bir Dostluğun Öyküsü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Zülfü Livaneli kitapları ve Remzi Kitabevi 2010 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. ...Duygusal Hikayeler, Din Büyüklerinden Hikayeler, Yaşanmış Hikayeler, Dini Hikayeler, Kıssadan Hisseler, Resimli Hikayeler, Doğruların Öyküsü, Mevlana'dan Hikayeler, Dostluk Hikayeleri... Geri Satıcı Açıklaması. Veda Bir ... Veda - Bir Dostluğun Öyküsü Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... ... Geri Satıcı Açıklaması. Veda Bir Dostluğun Öyküsü-Zülfü Livaneli. (#304693363). Veda Bir Dostluğun Öyküsü Milyonlara ulaşan filmin beklenen kitabı… Bir Dostluğun Öyküsü. Ahmet ve Nihat adında iki arkadaş varmış. Aynı okulda okuyorlarmış. En ucuz Kitap Tarih Kitapları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Veda Bir Dostluğun Öyküsü-zülfü Livaneli keşfet. Veda : bir dostluğun öyküsü. Başlık O.Z. Livaneli, Zülfü Livaneli. "Oğlum Muza...