Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) PDF EPUB


Yusuf Asal

Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) - Yusuf Asal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Asal
DOSYA BOYUTU 10,58
TARİH 2017-04-01
ISBN 6051831824
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Duyduk duymadık demeyin, bu nasıl söz diye söylenmeyiiin! Emek olmadan yemek olmaz! E birazcık da kafa patlatın. Şaka şaka, biz sizin için kafamızı patlattık ve atalarımızın ne demek istediğini sonunda bulduk!Ne demişler “Komşu komşunun külüne muhtaçtır.”, “Sap döner, keser döner, gün gelir hesap döner.”, “İşleyen demir pas tutmaz...” Ayy, ne diyorum ben yahuu! Bunların hepsini kitabı okuyunca öğreneceksin zaten.Hadi daha ne duruyorsun, atalarımızı anlamının yolu bu kitaptan geçer!

...19,60 TL. Yusuf Asal kaleminden Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba ... Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... .com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Türkçe. Cilt Durumu. Karton Kapak. Yusuf Asal. Duyduk duymadık demeyin, bu nasıl söz diye söylenmeyiiin! Emek olmadan yemek olmaz! E birazcık da kafa patlatın. Şaka şaka... Çılgın Atasözleri en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Çılgın Atasözleri avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! 2005, ISBN: 9756195304 Kar ... Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) - Yusuf Asal - kitapoba.com ... .com'da. Çılgın Atasözleri avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! 2005, ISBN: 9756195304 Karton kapak, 285 sayfa, Türkçe. Etiket fiyatı: 3 TL Mkitap fiyatı: 2.40 TL. %20 indirimli! Atasözleri ve deyimler sözlüğü. (Tanıtım bülteninden). Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Karatay Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü Karton Kapak. Mağaza: pdkırtasiye. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Ek olarak Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) isimli kitaba ait kit...