Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru PDF EPUB


Greg Pak

Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru - Greg Pak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Greg Pak
DOSYA BOYUTU 11,79
TARİH 2018-05-04
ISBN 6052172186
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

YILLAR BOYUNCA, WEAPON X PROGRAMI GEZEGENDEKİ EN ÖLÜMCÜL MUTANT KATİLLERİ YARATTI. Ve şimdi gizemli bir yönetici liderliğinde geri döndü ve amacı Homo Superiorların kökünü kurutmak, onları bünyesine katmak değil! Weapon X, cyborg katillerden oluşan bir orduyu serbest bıraktı ve bu ordunun hedefleri arasında İhtiyar Logan, Sabretooth, Lady Deathstrike, Domino ve Warpath var! Ama Program’ın esas amacına ulaşmasının anahtarı Amadeus Cho, diğer adıyla Totally Awesome Hulk’ta gizli! Esrarengiz “H Serisi” deneyinin sırrı ne?Weapon X ve Totally Awesome Hulk’un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece “Mutant İmha Silahları” olabilir.

... Ekle. Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru ... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru Kitabını Pdf... ... . Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Yıllar Boyunca, Weapon X Programı Gezegendeki En Ölümcül Mutant Katilleri Yarattı. 25.92 TL. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları"... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Weap ... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru %30 İndirimli Greg Pak ... ... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Weapon X 1 - Mutant İmha Silahlarına Doğru. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 27 TL. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. ...1: Mutant İmha Silahları'na Doğru - 440763 - Çizgi Roman - Yıllar Boyunca, Weapon X Programı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Greg Pak. ...Doğru Çizgi Roman Yllar Boyunca, Weapon X Program Gezegendeki En ™lmcl Mutant Katilleri Yaratt. için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. Sayfa Sayısı. 112. Ölçü. 16x24. Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Yıllar Boyunca, Weapon X Programı Gezegendeki En Ölümcül Mutant Katilleri Yarattı. 14.40 €. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları"... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Yıllar Boyunca, Weapon X Programı Gezegendeki En Ölümcül Mutant Katilleri Yarattı. Weapon X 2 : Weapon H'in Peşinde. Greg Pak. Gerekli Şeyler Yayıncılık. 36,00 TL. Sepete Ekle. M.İ.S Mutant İmha Silahları. Greg Pak....