Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Benim Hiç Suçum Yok e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Benim Hiç Suçum Yok PDF EPUB


Saba Altınsay

Benim Hiç Suçum Yok - Saba Altınsay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Saba Altınsay
DOSYA BOYUTU 11,53
TARİH 2011-10-11
ISBN 9750713750
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Okurlarımızın Kritimu/Girit’im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok’la yeniden Can Yayınları’nda. Edebiyatseverlerin severek okudukları klasik üslupla yazılmış bir roman bu. İkinci Dünya Savaşı yıllarında bir kıyı kenti... Kadınların hayranlık duyduğu hovarda Cihan Nedim... Âşık olduğu hayat kadını Mercan... Zorba yüzbaşı İrfan... Yoluna çıkan herkesin hayatını değiştirmeye çalışan bir anne. Öyle ki bu kadının gücü alın yazısını bile aşacak, hatta yazının kendisi olacaktır.Altınsay, seçimlerimizin bizi nasıl sürüklediğini sergilerken iyilik, kötülük, adalet, hakkaniyet, ceza gibi kavramları da sorguluyor. İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu kıtlık dönemlerini canlı tasvirlerle yeniden yaratıyor romanında; açlık, yoksulluk, soğuk, yaklaşan savaşın yaydığı korku, vurguncular, hastalıklar, dağılan aileler... Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman.

...r ve titizlikle yazılmış bir roman. 26 ... Benim Hiç Bi Suçum Yok... - YouTube ... .50 TL. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. 8.90 €. Okurlarımızın Kritimu/Giritim Benim Adlı Romanından Tanıdıkları Sabâ Altınsay, Yeni Kitabı Benim Hiç Suçum Yokla Yeniden Can Yayınlarında. ...Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizl ... Benim Hiç Suçum Yok ... . Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman. Sözüm Yine Söz Aman benim hiç suçum yok yaşarken oldum Taze bir gül gibiydim gitgide soldum Tutamıyom ben içimde bak ... radyo koç ankara gece aleminde her cuma cumartesi gece aleminden canlı yayınlarla sizlerle. Ama benim hiç suçum yok yaşarken oldum.taze bir gül gibiydim ... Yazarın Diğer Kitapları. %23. Kritimu Giritim Benim. Saba Altınsay. Can Sanat Yayınları. 16.03 TL. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. ...Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman. Okurlarımızın Kritimu/Giritim Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yokla yeniden Can Yayınlarında. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Benim Hiç Suçum Yok Can Yayınları... 26-06-2019/15:47. Fiyatına göre mutlaka alınıp tüketilmesi gereken bir kitap. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Saba Altınsay. Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda....