Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dizim Başladı! Kapat, Sonra AnlatırımTelevizyonda Hikaye Anlatıcılığı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dizim Başladı! Kapat, Sonra AnlatırımTelevizyonda Hikaye Anlatıcılığı PDF EPUB


Dizim Başladı! Kapat, Sonra AnlatırımTelevizyonda Hikaye Anlatıcılığı -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 6,53
TARİH 2011-10-06
ISBN 6056247316
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aşk-ı Memnu kitabı bize ne anlatırdı, dizi filmi neler anlattı? Neden Yeşilçam Sineması’nda sevdiğine kavuşamayan kadınların çocukları evlendikleri değil de sevdikleri adamdandır? Reality TV mi gerçek yoksa hayat mı? Artık misafirler “Prime-Time” vakitlerinde gelmese ne iyi olur dediğinizi duyar gibiyiz! Yeni medya ne yapar mı, peki, siz orada içerik sahibi olarak ne yapıyorsunuz?Televizyonun bizi nasıl büyülediğinin incelenmesi ve çözümlenmesi üzerine, kısa ama öz, 10 özenli çalışma.Televizyonunuzun ayarlarıyla oynamanızın bir faydası yok. Bir sorun varsa yayındandır, müdahale edemezsiniz tıpkı içeriğe müdahale edemediğiniz gibi.Büyülenmişçesine bakakaldığımız ekranın karşısında çaresiz, kanal değiştiriyoruz. Kanallar değişse de programlar değişmiyor (eskiden kanallar da değişmiyordu ya). Bir saat geçiyor, bir başka yayın kuşağı ve başka formatta programlar. Gelgelelim aynılık baki.Ancak içi de boş değil bu program ve içeriklerin. Bize bir şeyler anlatıyorlar, bir şeyleri yeniden kurguluyorlar; anlatılmış olanı tekrar anlatıyorlar en çok da edebiyatı ve hayatı.Nasıl, ne zaman, ne amaçla? Belki de amaçsızca. Ama karşımızda bir hikâye ve bir anlatı var. Bu anlatının da bir hikâyesi…Bu kitaptaki makalelerde televizyonda hikaye anlatıcılığının tarzı, örüntüsü, içeriği, dili; edebiyat ve Yeşilçam sinemasıyla ilişkisi ve gayrı meşru sonuçları; genelde kitle iletişim araçlarının ve özelde televizyonun toplumsal işlevi, devlet ve sınıflarla teması ve bu dokunuşun birey üzerindeki etkileri göz önünde tutularak ele alınıyor ve çözümleniyor.İçeriğin Tanrısı artık biz ölümlülerin huzuruna atılmıştır.

... artık biz ölümlülerin huzuruna atılmıştır ... Dizim Başladı! Kapat, Sonra Anlatırım - (Televizyonda Hikâye Fiyatı ... . "dizim başladı! Kapat, sonra anlatırım." Televizyonda Hikâye Anlatıcılığı. Derleyenler : Aslı Kotaman- Ahu Samav Uğursoy- Artun Avcı. Anlatıcılığı, Aslı Kotaman Ahu Sa. Fiyat : 20,37 TL. Bu ürün tükenmiştir. 10 akademisyenin makalelerinden oluşan bu kitapta televizyonda hikâyelerin nasıl anlatıldığının ve izleyiciyi nasıl etkilediğinin hikâyesi anlatılıyor. Motor Kurye Akşam Teslim. Kapat. Belki de amaç ... Dizim Başladı! Kapat, Sonra Anlatırım & Televizyonda Hikaye... ... . Motor Kurye Akşam Teslim. Kapat. Belki de amaçsızca. Ama karşımızda bir hikâye ve bir anlatı var. Bu anlatının da bir hikâyesi…Bu kitaptaki makalelerde televizyonda hikaye anlatıcılığının tarzı, örüntüsü, içeriği, dili; edebiyat ve... Dizim Başladı! Kapat, Sonra Anlatırım Aşk-ı Memnu kitabı bize ne anlatırdı, dizi filmi neler anlattı? Kapat, Sonra Anlatırım Televizyonda Hikaye Anlatıcılığı. H2O Kitap. 11.10. "Dizim başladı! Kapat, sonra anlatırım" : televizyonda hikaye anlatıcılığı. Başlık Kapat, sonra anlatırım" : televizyonda hikaye anlatıcılığı. ISBNp: 9786056247316. Yeni medya ne yapar mı, peki, siz orada içerik...