Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuk Kalbi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuk Kalbi PDF EPUB


Edmondo De Amicis

Çocuk Kalbi - Edmondo De Amicis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Edmondo De Amicis
DOSYA BOYUTU 10,97
TARİH 2020-02-05
ISBN 6058085541
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi olduğunu keşfeder. Bazılarının ailesi çok zengin, bazılarının ailesi ise çok fakirdir. Enrico defterine yazdıkça, okulda sadece dersleri değil hayatı da öğrenmeye başladığını fark edecektir. 

...Çocuk Kalbi özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da ... Çocuk Kalbi Özet - Edmondo De Amicis ... . çocuk kalbi. aramanızda 357 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Çocuk Kalbi, İtalya'nın bir şehrinde ilkokul üçüncü sınıfa yazılan Enrico isimli çocuğun bu sınıfı bitirene kadar yazdığı günlükten oluşur. İlk yazıda Enrico annesiyle birlikte üçüncü sınıfa yazılır. Çocuk Kalbi, İtalyan yazar Edmondo De Amicis'in çocuklar için yazdığı Enrico adındaki İtalyan bir çocuğun okul ve sosyal yaşamını, Enrico'nun ağzından anlatan bir romanıdır. Çocuk Kalbi; Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. ... Çocuk Kalbi Özet - Edmondo De Amicis ... . Çocuk Kalbi; Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Çocuk Kalbi en sevdiğim çocuk kitaplarından biri oldu. Çocuk Kalbi, İ...