Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Daha Yeni BaşlıyorGeleceğin Dünyasında Esneklik Yakınsama, Ağ Yapısı Ve Karanlık Taraf e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Daha Yeni BaşlıyorGeleceğin Dünyasında Esneklik Yakınsama, Ağ Yapısı Ve Karanlık Taraf PDF EPUB


Faruk Eczacıbaşı

Daha Yeni BaşlıyorGeleceğin Dünyasında Esneklik Yakınsama, Ağ Yapısı Ve Karanlık Taraf - Faruk Eczacıbaşı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Faruk Eczacıbaşı
DOSYA BOYUTU 5,72
TARİH 2019-04-01
ISBN 6052116234
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geriye dönüp baktığımızda, her şeyin buhar makinesiyle başlamış olduğunu görüyoruz – yeryüzünde yaşayan bir tür olarak insan, bu buluşla birlikte 18. yüzyılın son çeyreğinden itibaren sürekli hızlanan ve kendisini diğer türlerden kesin olarak ayıran bir sürece girdi. 21. yüzyılın ilk çeyreğinde her iki günde bir, insanlık tarihinin başlangıcından 2003’e kadar üretilmiş toplam bilgi miktarı kadar bilgi üretiliyor. 2013’te 4,4 zettabayt (trilyon gigabayt) bilgi üretilmişken, 2020’de bu rakamın 44 zettabayta çıkması bekleniyor.Bu durum, miktar ve hız olarak baş döndürücü elbette, ama bunun da ötesinde, ortaya çıkan karmaşıklık düzeyi üzerine düşünmek gerekiyor; bu karmaşıklık son derece önemli sonuçlara yol açıyor ve bu sonuçların hepsi birbirine bağlı. “Geleceğin dünyası”nın peş peşe üzerimize gelen eşiklerinden geçiyoruz, hatta sürekli olarak eşikte yaşadığımızı söylemek mümkün. Yeni olana alışma fırsatı bulamadan daha da yenisi geliyor. Bu anlamda hiçbirimiz artık “bu dünyanın yerlisi” değiliz, hepimiz yeni gelmiş, çevresine uyum sağlamaya çalışan göçmenleriz. Faruk Eczacıbaşı, Daha Yeni Başlıyor’da kendi kişisel deneyimlerinden, Eczacıbaşı Holding’in “kompüter” serüveninden, Türkiye’nin geçirdiği dönüşümlerden ve dünyadaki son gelişmelerden yola çıkarak, her gün daha büyük bir ivmeyle hayatımıza giren teknolojik gelişmelerin getirdiklerini ve götürdüklerini inceliyor, gelecekte dünyayı iyisi ve kötüsüyle nelerin bekliyor olabileceğini tartışıyor. Daha Yeni Başlıyor, bu alanda yazılmış en kapsamlı, en dengeli ve en anlaşılır kitaplardan biri.

...r Göz, Esneklik, Yakınsama, Ağ Yapısı Karanlık Taraf ve Küreselliğin Kontrol Mekanizmalara ve Sonuç: Daha Yeni Başlıyor diye altı farklı bölümden oluşur ... Daha Yeni Başlıyor: Geleceğin Dünyasında Esneklik, Yakınsama... ... . Daha Yeni BaşlıyorGeleceğin Dünyasında Esneklik, Yakınsama, Ağ Yapısı Ve Karanlık Taraf. Daha Yeni Başlıyor, bu alanda yazılmış en kapsamlı, en dengeli ve en anlaşılır kitaplardan biri. ...Esneklik Yakınsama Ağ Yapısı Ve Karanlık Taraf-KOÇ ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI- Faruk Daha Yeni Başlıyor, bu alanda yazılmış en kapsamlı, en dengeli ve en anlaşılır kitaplardan biri. ...Geleceğin Dünyasında Esneklik, Yakınsama, Ağ Yapısı Ve Karanlık Taraf - Faruk Eczacıbaşı. Daha Yeni Basliyor, bu alanda yazilmis en kapsamli, en dengeli ... Daha Yeni Başlıyor: Geleceğin Dünyasında Esneklik, Yakınsama... ... . ...Geleceğin Dünyasında Esneklik, Yakınsama, Ağ Yapısı Ve Karanlık Taraf - Faruk Eczacıbaşı. Daha Yeni Basliyor, bu alanda yazilmis en kapsamli, en dengeli ve en anlasilir ki...