Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat PDF EPUB


Ahmet Mithat Efendi

Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat - Ahmet Mithat Efendi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Mithat Efendi
DOSYA BOYUTU 4,78
TARİH 2011-10-05
ISBN 6055999858
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mektuplar, insanların iç dünyalarını belgeleyen önemli vasıtalardandır. Kültür va sanat dünyamızda mektuplarından tanıdığımız çok sayıda değeimiz vardır. Mektup satırları arasından bize intikal eden duygu ve düşünceler, bir insanı daha iyi tanımamıza vesile olduğu gibi, bir dönemin gözden kaçan bilgilerini, henüz bilinmeyen taraflarını günümüze taşır.Tanzimat yıllarının önemli iki sanatçısının haberleşmlerini ve mektuplaşmalarını okumakla elbette pek çok konuda yeni bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır. Mektupları yayınlayan bilim, kültür ve sanat adamlarımızın bir kelimesinden, satır aralarındaki bir bilgiden araştırmacıların ne kadar istifade ettiği bilinmektedir. Nesiller arası duygu ve düşünce aktarımının da insanlarımızın bize özel kalmış taraflarıyla zenginleşeceği kesindir.Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. Haklarında pek çok kitap yazılmış olmasına rağmen, mektuplar okunduğunda her ikisanatçımız üzerine yeni, güzel ve hoş bilgilere, tatlı ayrıntılara ulaşıldığı görülecektir.

...r va sanat dünyamızda mektuplarından tanıdığımız çok sayıda ... Mithat'tan Naci'ye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat ... ... Kargo dahil en ucuz16,72 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Mithat'tan Naci'ye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat. Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır. ...Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat - Çizgi Kitabevi Yayınları - 9786055999858 - Muallim Naci : Çizgi Kitabevi Yayınları. Yazar. : Muallim Naci Ahmet Midhat Efendi. Sayfa Sayısı. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci aras ... Mithattan Naciye Naciden Mithata Muhaberat Ve Muhaverat ... . Sayfa Sayısı. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine Ürün Sepetinize Eklendi! Mithat'tan Naci'ye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat. Alış-Veriş Listeme Ekle. Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat. Bu kitap Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi kültür sanat dostluk arkadaş...