Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Evrenin Kitabı İlma / Son Savaş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Evrenin Kitabı İlma / Son Savaş PDF EPUB


A. S. Durmaz

Evrenin Kitabı İlma / Son Savaş - A. S. Durmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR A. S. Durmaz
DOSYA BOYUTU 6,88
TARİH 2018-05-22
ISBN 6050827743
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kimliğini gizleyerek Yol İşareti'ni takip eden Son Nişanlı Tar ve bu zorlu yolda onu yalnız bırakmayan arkadaşları... Dünya en büyük sınavını verirken insanoğlunun kazanmaması için Lanetli Duvar'ı yıkan Kahin Şif ve önüne çıkan her soluğu kesen lanetliler...Tar iyi ve kötünün savaşında en büyük mücadelesini veriyor. Hata yapamaz, gecikemez, vazgeçemez. Dünyayı kurtarmak için birlik olma vakti! A. S. Durmaz'ın kaleminden Türkiye'nin çok beğenilen ilk epik fantastik roman dizisinin dördüncü kitabı; İLMA Son Savaş'la macera sona eriyor.

...satın aldığınız e-Kitap ve e-Makale hariç diğer tüm fiziksel basılı ürünleri kargo teslim tarihinden itibaren 5 gün içerisinde iade edebilirsiniz ... Evrenin Kitabı İlma / Son Savaş - Abdülselam Durmaz ... . A. S. Durmaz. Kimliğini gizleyerek Yol İşareti'ni takip eden Son Nişanlı Tar ve bu zorlu yolda onu yalnız bırakmayan arkadaşları... Dünya en büyük sınavını verirken insanoğlunun kazanmaması için Lanetli... A. S. Durmaz. Kimliğini gizleyerek Yol İşareti'ni takip eden Son Nişanlı Tar ve bu zorlu yolda onu yalnız bırakmayan arkadaşları… Dünya en büyük sınavını verirken insanoğlunun kazanmaması için Lanetli... ... Evrenin Kitabı İlma - Son Savaş ... ......