Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendimi KazdımKaraçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendimi KazdımKaraçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya PDF EPUB


Muharrem Dayanç

Kendimi KazdımKaraçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya - Muharrem Dayanç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muharrem Dayanç
DOSYA BOYUTU 9,52
TARİH 2015-02-21
ISBN 6055688950
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gün geldi Balkanlardan bir pencere daha açıldı benliğime. Bu sefer nasibim Bosna’nın taşrası Zenica’ydı. Kucağını açtı bana ve hızlandırdı kendime yaptığım yolculuğu bu mütevazı Balkan kasabası. Düşman çizmesine tahammülü olmayan fakir ama onurlu bir dosttu Zenica. Kendi halkına da kucağını açmış, düşmana karşı topraktan, kayadan, ağaçtan siper olmuştu bu gösterişsiz mekan.Yollar Balkan’dan Avrupa’ya meyletti çok geçmeden. Üçüncü kuşatmayı yaşattık Viyana’ya. Viyana Tuna ile bir başka güzeldi, bir başka akıyordu. Sonra Almanya’yı ve dahi Paris’i dahil ettik bu çemberin içine. Bu şehirlerden aldığımız ders niteliği taşıyan ibretlere hikmet elbisesini giydirerek karşınıza çıkma cesareti gösterdik.Gönlümüzün feryadına ses bulmaya çalıştık. İçimizde hiç susmayan gurbeti, dinmeyen sızıyı Türkçe ile avutmayı denedik. Bu yüzden bazen yalnızlığın uğultusu sindi imgelere, bazen yağmurun sesi, bazen de toprağın kokusu. Şükür ki hiç eksilmedi üzerimizdeki mavi gök.

...n Zenica şehrinde bir yıl süreyle görev yapmıştır ... Kendimi Kazdım Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya ... . Kendimi Kazdım, Akademik Kitaplar, İstanbul 2015, 295 s. 16 TL. Kendi halkına da kucağını açmış, düşmana karşı topraktan, kayadan, ağaçtan siper olmuştu bu gösterişsiz mekan. Yollar Balkan'dan Avrupa'ya meyletti çok geçmeden. Find. Advanced. Kendimi kazdım: Karaçam'dan Bo... Holdings. Cihadın mahrem hikayesi: Bosna'dan Afganistan'a by: Konuk, Yahya. Published: (2012). Kendimi Kazdım - Karaçam'dan Bosn ... Kendimi Kazdım Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya ... . Published: (2012). Kendimi Kazdım - Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Muharrem Dayanç kitapları ve Akademik Kitaplar 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve... Anlatı kategorisinde yer alırken Kendimi Kazdım & Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2013-10-04 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. Ben Karadağ'dan Bosna'ya otobüsle gitmiştim geçen yaz, sanırım 6 saat falan sürüyordu ama Karadağ'daki adamlar hiç yardım sever değiller ve üstelik seyahat konusunda yalan atıyorlar. Bu sefer nasibim Bosna'nın taşrası Zenica'ydı. Kucağını açtı bana ve hızlandırdı kendime yaptığım yolculuğu bu mütevazı Balkan kasabası. Yollar Ba...