Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vadinin Perileri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vadinin Perileri PDF EPUB


Halil Cibran

Vadinin Perileri - Halil Cibran pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halil Cibran
DOSYA BOYUTU 3,61
TARİH 2012-09-03
ISBN 6054533671
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir gün, güzellik ve çirkinlik bir deniz kıyısında karşılaştılar ve dediler, ‘haydi denize girelim.’ Giysilerini çıkartıp suda yüzdüler. Bir süre sonra, çirkinlik kıyıya dönüp, güzelliğin gi- ysilerine büründü ve yoluna gitti. Güzellik de denizden çıktı, kendi giysilerini bulamadı; ama çıplak olmak utandırıyordu onu, çaresiz çirkinliğin giysilerine büründü ve yoluna devam etti güzellik. O gün bugündür, erkekler ve kadınlar onları birbirine karıştırır. Ancak içlerinden güzelliğin yüzünü önceden görmüş kimileri vardır ki, giysilerine bakmaksızın tanırlar onu.

...an hikaye hem çok derin hem de çok doğru ... Vadinin Perileri - Halil Cibran ... . Dediğim gibi tekrar tekrar okumalık. Ama burada yayınevine kızıyorum. Halil Cibran. Aşkın ve insanlığın şairi Halil Cibran'dan... Üç öyküden oluşan Vadinin Perileri kitabında Halil Cibran, *inanç* kavramını ele alır ve zor zamanlarda insanı nasıl kurtarabileceğini gösterir. vadinin perileri. şükela: tümü | bugün. halil cibran kitabidir. orjinal ismi; arâisu'l-murûc'dur anahta ... Vadinin Perileri - Halil Cibran ... . orjinal ismi; arâisu'l-murûc'dur anahtar kitaplar kitabevinden yayinlanmaktadir. 8.80 TL. Siz çoksunuz, oysa ben tekim. Bana dilediğinizi söyleyin ve yapın. Dişi...