Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gezgin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gezgin PDF EPUB


Sevgi Saygı

Gezgin - Sevgi Saygı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sevgi Saygı
DOSYA BOYUTU 8,77
TARİH 2015-04-20
ISBN 6059952279
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Onun gittiği yönü hiçbir pusula gösteremezdi… Sis kalınlaştı ve ben kör oldum. Ayaklarımın altında ezilen karın gıcırtısını duyuyordum; körük gibi soluğumu, rüzgârın ıslığını… Vücudumdaki tüm kıl, tüy adına ne varsa hepsini ayaklandıran hırıltıyı… Çok yakınımdaydı. Belki az sonra nefesini ensemde duyacağım. Durdum. Beş santim ötesini görebilsem keşke. Şalı sıyırdım, elime doladım. İşe yarayacağından değil, kendimi teselli etmek için. Dönüp durmaktan ayağımın altında bir çukur oluşmuştu. Aman ne iyi! Kendi mezarımı kazıyorum. Adsız bir “gezgin” o. Yolu kesişenler, sert mizaçlı bir kadın olarak hatırlıyor onu. Ne nereden geldiğini biliyorlar, ne de nereye gittiğini. Niçin yollarda olduğu bile meçhul. Can yoldaşı motosikletiyle kilometreleri aşarken, birilerinden kaçıyor. Kendince dağıtır göründüğü adaletin tek tanığı ise, katettiği yollar. Derken, bir akşam konaklayabileceği bir yer ararken, o garip köye varıyor. Ve yalnızca bir geceliğine misafir olacağını sandığı o garip eve… Yola ilk ne zaman çıkmıştı? Neydi beklentisi? Kaçıyor muydu sadece? Arıyor muydu yoksa? Bu gizemli ve hayati yolculuktan alıkonmamak, bu sorulardan bile önemliydi… Hayalle gerçek arasına zardan bir duvar ören gizemli kurguların yazarı Sevgi Saygı’nın ilk romanı Gezgin, aynı zamanda yazarın Peri Efsa’dan sonra ON8’de yayımlanan ikinci kitabı. Saygı, bu kitabında okuru ser verip sır vermeyen bir kadının, bir “gezgin”in motosikletiyle, derin sessizliklerde, sarsıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

...ası ister miydiniz? Halloween Cadılar Bayramı ... Gezginler ... . yazar Gezgin Martı. Günübirlik Yunanistan: Komşu Komşu Huu için Gezgin Martı. Kırmızı Koltukta Oturan Yeşil Tişörtlü Yabancı için Gezgin Martı. Fas/Atlas Dağları-Berberi Köyleri Gezi Notları. 4 Mayıs 20204 Mayıs 2020 Gezgin Kadınlar. Bir Yola Çıkma Hikayesi- GEZGİN KADINLAR. 25 Şubat 202027 Şubat 2020 Gezgin Kadınlar. Gezgin kısaca anlamı, tanımı: Gezginci : Gezerek iş gören, gezici, seyyar. Gezgin ile ilgili Cümleler. Bir çok ülkeden ... Gezginler - Home | Facebook ... . Gezgin ile ilgili Cümleler. Bir çok ülkeden gezgin geldi. Bir kısım gezgin New York'u hayalet şehir olarak tanımlar. Gezgin Tayfa, tüm turlarını profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleştirmekte. Gezgin Tayfa tüm turlarının yanında yeni olarak düzenlediği Online Seminerleri ile de keşfetmeyi farklı bir boyuta taşıyor. Bungee Jumping Victoria Falls- Gezgin Yogini. Gezgin Haberleri. 19 Mayıs'ta online gezilecek en anlamlı sanal müze: Samsun Gazi Müzesi. Dünyanın en büyük Atatürk heykeline doğru heyecanlı atlayış....