Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey PDF EPUB


Laura Dower

Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey - Laura Dower pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Laura Dower
DOSYA BOYUTU 7,30
TARİH 2015-02-01
ISBN 6054119721
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... Bu kitapta dokumacılıktan fen deneylerine, yemek tariflerinden origamiye kadar yok yok! Her bir etkinliğin nasıl yapılacağı maddeler halinde çok basit bir şekilde, görsellerle desteklenerek anlatılıyor. Çocuklar bir yandan pusula yapmak, doğal bir afete hazırlanmak ve kendi gazetelerini yapmak gibi etkinlikler sayesinde yeni şeyler öğrenecekler, bir yandan da yıldız seyrine çıkmak, uçurtma uçurmak gibi etkinlikler sayesinde bilgisayarlarının başından kalkıp dışarıda eğlenmenin yollarını keşfedecekler. Ayrıca kalın kapaklı ve spiralli tasarımı ile çocukların yanlarında, yıpranmadan taşıması için çok uygun bir kitap. Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! 

...yüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor ... Buyumeden Once Yapman Gereken 101 Sey ... ... (0216) Sertifika No Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey Metin: 2014 Laura Dower Tasarım ve Resimler: 2014 Dan Bramall ve Katie Knutton 3 yapman gereken şey done! Date completed Laura Dower. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... Ölmeden Önce Mutlaka Yapmanız Gereken 5 Şey! Laura Dower. "Keşke çocuk ols ... Buyumeden Once Yapman Gereken 101 Sey ... ... Ölmeden Önce Mutlaka Yapmanız Gereken 5 Şey! Laura Dower. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız ...