Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nüzul Sırasına GöreKur’an Mesajı Meal-Tefsir Büyük Boy Mushaflı (Arapça Metinli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nüzul Sırasına GöreKur’an Mesajı Meal-Tefsir Büyük Boy Mushaflı (Arapça Metinli) PDF EPUB


Muhammed Esed

Nüzul Sırasına GöreKur’an Mesajı Meal-Tefsir Büyük Boy Mushaflı (Arapça Metinli) - Muhammed Esed pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muhammed Esed
DOSYA BOYUTU 10,11
TARİH 2018-05-16
ISBN 9753503570
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çağdaş İslam düşüncesi tarihinde Kur’an hakkında çok yetkin ve derinlikli çalışmalar yapılmış olmasına rağmen doğrudan Kur’an’ın kendisinin aynı ölçüde derin ve köklü bir yorumu fazla değildir. Esed’in Kur’an Mesajı adlı çalışması işte böyle bakir bir alanda, Esed’in sahip olduğu objektif vasıfların ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. Esed, bu çalışmasıyla çağdaş İslam düşüncesine en zengin ve değerli katkılardan birini gerçekleştiren bir düşünür olma sıfatını fazlasıyla hak etmiştir. Nitekim, bir asrı bulan ömrünün otuz-otuz beş yılını Arap ve diğer İslam ülkelerinde, uzun bir süre de bedevilerle birlikte çöllerde geçiren Esed, halisane bir adanmışlığın ürünü olarak Arapçaya üstelik Kur’an Arapçasına hâlâ en yakın dil olan bedevi Arapçasına ana dili ölçüsünde bir vukufiyet kesbetmiştir. Esed’in sahip olduğu bu dil hakimiyetine eşlik eden derin İslamî duyarlılığı, bitmeyen heyecanı, İslamî düşüncenin, İslam tarihi ve coğrafyasının sorunlarına gösterdiği derin entelektüel bakış ve tahlil yeteneği, bu çalışmasına da en geniş şekilde yansımıştır. İslam dünyası için böyle büyük bir önemi haiz olan bu meal-tefsir çalışmasını İşaret Yayınları, altı yıllık bir çalışmanın mahsulü olarak “Düşünen bir topluma” sunmuştur. Şair Cahit Koytak ve Bürokrat Ahmet Ertürk’ün yoğun ve oldukça titiz çalışmalarıyla İngilizce’den Türkçeye çevrilen Kur’an Mesajı, Kudret Büyükcoşkun tarafından yayına hazırlanmış olup, Dr. İsmet Uçma’nın editörlüğünden geçmiştir. Baskı kalitesi açısından da hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadan okuyuculara ulaştırılmış olan Kur’an Mesajı, her Müslümanın kütüphanesinin başköşesinde yer alması gereken nadir eserlerden biridir.

...y Mushafsız (Arapça Metinsiz). Baskı kalitesi açısından da hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadan okuyuculara ulaştırılmış olan Kur'an Mesajı her ... Kur'an Mesajı Meal-Tefsir Büyük Boy %40 İndirimli... ... ... Tavsiye et Hata bildir Fiyatı değiştiğinde bildir / Favorilerime ekle. Paylaş : Nüzul Sırasına Göre Kur'an Mesajı Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy). İşaret Yayınları. 153.00. https://www.kitapsitesi.com/urun/nuzul-sirasina-gore-kuran-mesaji-meal-tefsir-mushafli-arapca-metinli-buyuk-boy. İslam dünyası için böyle büyük bir önemi haiz olan bu meal-tefsir çalışmasını İşaret Yayınları, altı yıllık bir çalışmanın mahsulü ... Nüzul Sırasına Göre Kur'an Mesajı Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça...) ... . İslam dünyası için böyle büyük bir önemi haiz olan bu meal-tefsir çalışmasını İşaret Yayınları, altı yıllık bir çalışmanın mahsulü olarak Düşünen bir Kur'an Mesajı - Meal-Tefsir (Büyük Boy-Mushaflı). ...Meal - Tefsir (Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy) %15 indirimli Çağdaş İslam düşüncesi tarihinde Kur'an hakkında çok yetkin ve. Nüzul Sırasına Göre Tebyinü'l-Kur'an İşte Kur'an Cilt: 4 (Ciltli). İslam dünyası için böyle büyük bir önemi haiz olan bu meal-tefsir çalışmasını İşaret Yayınları, altı yıllık bir çalışmanın mahsulü olarak Düşünen bir Kur'an Mesajı - Meal-Tefsir (Büyük Boy-Mushaflı). Esed'in Kur'an Mesajı adlı çalışması işte böyle bakir bir alanda Esed'in sahip olduğu objektif vasıfların ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir. ...(Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy) (Ciltli) Çağdaş İslam düşüncesi tarihinde Kur'an hakkında çok yetkin ve deri. %40. Kur'an Mesajı/Meal-Tefsir / Küçük Boy Mushafsız. Muhammed Esed. ...(Mushaflı Arapça Metinli Büyük Boy), Muhammed Esed, 13, Çağdaş İslam düşüncesi tarihinde Kur'an hakkında çok yet. Kur'an Mesajı - Meal-Tefsir (Küçük Boy, Mushafsız). Muhammed Esed. Esed'in Kur'an Mesajı adlı çalışması işte böyle bakir bir alanda, Esed'in sahip olduğu objektif vasıfların ve halisane niyet ve çabalarının ürünü olarak ortaya çıkan değerli bir eserdir....