Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları PDF EPUB


Jack Trout

Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları - Jack Trout pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jack Trout
DOSYA BOYUTU 7,49
TARİH 2018-01-24
ISBN 6055755928
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Peki hayatta kalmak ve pazar payı kapmak için neler yapmalısınız?Farklılaş Ya Da Öl ilk olarak 2001’de yayımlandı ve ilk baskısından itibaren pazarlamacıların kutsal kitabı haline geldi. MediaCat Kitapları’nın yayımladığı bu edisyon ise tamamen güncelleştirilmiş yeni bölümlerle eskisinden daha zengin bir içerik sunuyor.İki deneyimli yazar, iş dünyasındaki büyük değişimi, ürün kategorilerindeki zenginleşmeyi, tüketiciler için seçim alternatiflerinin artmasını yorumluyor ve markanızın nasıl bir yol izlemesi gerektiğini size sektörlerden çok somut örneklerle gösteriyorlar. 21. yüzyılın seçenek patlaması ve artan rekabet karşısında hangi unsurları farklılaşmak için kullanmalısınız? Bu soru, Trout ve Rivkin’in farklılaşma manifestosunun temelini oluşturuyor.

...üzde hayatta... ...Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları kitabının konusu, yazarı Farklılaş Ya Da Öl ilk olarak 2001'de yayımlandı ve ilk 21 ... Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın... ... . yüzyılın seçenek patlaması ve artan rekabet... Pazarlamanın Aşikar Olan Sırları Mediacat Kitapları Jack Trout. 19,44 ₺. Farklılaş ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. ...Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları - 9786055755928 - - Sirketinizi ve markanizi farklilastiramazsaniz ölümüne rekabet yasanan sektörünü ... Farklılaş ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları ... . ...Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları - 9786055755928 - - Sirketinizi ve markanizi farklilastiramazsaniz ölümüne rekabet yasanan sektörünüzde hayatta kalamazsiniz. Kitaplar Genel Kıbrıs Kuram Kurumlar-Örgütler Mustafa Kemal Atatürk Savaşlar Siyasal Akımlar Siyasal Düşünce Siyasal Hareketler-Eylemler-Topluluklar Siyasal Hayat (Dünya)... Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. Farklılaş Ya Da Öl ilk olarak 2001'de yayımlandı ve ilk baskısından itibaren pazarlamacıların kutsal kitabı haline geldi. Apple Müşteriyi Tutku ile Bağlamanın Sırları Ekonomi » İş Dünyası » Farklılaş Ya da Öl Güvenli Davranış Ekonomi » İş Dünyası » Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında... Farklılaş ya da Öl. Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. MEDİACAT KİTAPLARI tarafından yayınlanan Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet İş Dünyası kategorisinde kendisine yer bulan Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet... Farklılaş ya da Öl. Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Find. Advanced. Farklılaş ya da öl : Holdings. Similar Items. Pazarlamanın aşikar olan sırları : karmaşa hastalığına tutulmuş pazarlamaya tek dozda tedavi / by: Trout, Jack... Farklılaş Ya Da Öl. Marka : MediaCat Kitapları. Barkod : 9786055755928. ÖLÜMCÜL REKABET ÇAĞINDA HAYATTA KALMANIN SIRLARIŞirketinizi ve markanızı... Farklılaş ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Farklılaş ya da Öl Şirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Peki hayatta kalmak ve pazar payı k....