Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma O’na Giden Derdimi Seviyorum e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

O’na Giden Derdimi Seviyorum PDF EPUB


Gülay Okuyucu

O’na Giden Derdimi Seviyorum - Gülay Okuyucu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülay Okuyucu
DOSYA BOYUTU 4,35
TARİH 2019-11-22
ISBN 6059254564
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsan hayatı boyunca musibetler, hastalıklar, sıkıntılar yaşar.Bu dertlerle baş edemedikçe içinde yaralar açılır.Açılan yaralar zamanla depresyona, depresyonsa insanın içinde sessiz bir çığlığa dönüşür..Öyle bir çığlıktır ki tüm bedeni kaplar…Hayattın lezzeti biter.Gözler görmez, kulaklar işitmez olur ve insan sadece nefes alıp veren bir varlıktır artık…Ama aslında dertler kulunu çok seven Rabbin aşkına davetidir.Çünkü bilir ki, insan çok rahatta iken “Allah” demez.Nasıl bir anne evladının yanlışa sapmaması için önüne engeller koyar iseAllah’ta sevdiği kulunu dertlerle yoluna aşka çevirmek ister.Kulun ise önünde iki yol vardır: “Ya aşka kavuşur mutlu olur, ya da sonsuz bir huzursuzlukta boğulur.”Sizi bilmem ama ben dertlerimin üstesinden gelip aşka kavuşma yolunu tercih ettim.Aşktan önceki ve aşktan sonraki duygularımı ve O’na giden dertlerimi merak ediyor musun?

...rtler kulunu çok seven Rabbin aşkına davetidir ... O'na Giden Derdimi Seviyorum - Home | Facebook ... . Aşktan önceki ve aşktan sonraki duygularımı ve O'na giden dertlerimi merak ediyor musun? Yaşanan o kara günler mutlu sonun başlangıcıymış! Meğer dertlerim onun bana mükafatıymış! Ona giden derdimi seviyorum artık! İçinizi sıkıntılarla doldurmadan ona bir yer ayırın! Bu yalnızlık bu dertler. Geri dönmez artık giden sevgililer Her ümit ufkunda ağlıyor gözler Bitmeyen çilenin derdin sarhoşuyum Kahredip geçiyor en güzel günler. Yırt at resmini unut artık ismini anma arkada ... O`Na Giden Derdimi Seviyorum ... . Yırt at resmini unut artık ismini anma arkadaş. Giden gelirmi sandın aldandın boşa yandın. Bırakıp gittti seni neden ismini andın anma arkadaş. ...artık…Ama aslında dertler kulunu çok seven Rabbin aşkına davetidir.Çünkü bilir ki, insan çok. ettim.Aşktan önceki ve aşktan sonraki duygularımı ve O`na giden dertlerimi merak ediyor musun? 12.64 TL. Ona Giden Derdimi Seviyorum - İnsan hayatı boyunca musibetler, hastalıklar, sıkıntılar yaşar. 15 TL. Ama asl...