Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aslı ve Can ile Görsel Okumalarla İlk Alıştırma Kitabım (Yeşil Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aslı ve Can ile Görsel Okumalarla İlk Alıştırma Kitabım (Yeşil Kitap) PDF EPUB


Anne Vande Lanoitte

Aslı ve Can ile Görsel Okumalarla İlk Alıştırma Kitabım (Yeşil Kitap) - Anne Vande Lanoitte pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Anne Vande Lanoitte
DOSYA BOYUTU 6,63
TARİH 2011-03-11
ISBN 6055674625
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aslı ve Can dizisi, çocuğunuzun öğrenme ve algılama yeteneğini geliştiren kitaplardır. Eğitmen ve pedagoglardan oluşan özel bir kurul tarafından dört yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanmıştır. Dizinin içindeki alıştırmalar ve oyunsal sunu alanları öğretmenleri ve anne babaların çocuklarla birlikte çözümlemeleri üzerine kurgulanmıştır.İşte, Aslı ve Can bu bakışla hazırlanmış örnek bir çalışmadır. Alışılmış öğretim metodlarının dışında, ezberci eğitimi dışlayarak, görsel algının öne çıkarıldığı ve sözcüklerin onlarla pekiştirildiği bir yol benimser.

...un öğrenme ve algılama yeteneğini geliştiren kitaplardır ... Aslı ve Can ile Görsel Okumalarla İlk Alıştırma Kitabım (Yeşil Kitap) ... . Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın. Aslı ve Can dizisi, çocuğunuzun öğrenme ve algılama yeteneğini geliştiren kitaplardır. Eğitmen ve pedagoglardan oluşan özel bir kurul tarafından dört yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanmıştır. Anne Vande Lanoitte. Aslı ve Can dizisi, çocuğunuzun öğrenme ve algılama yeteneğini geliştiren kitaplardır. Eğitmen ve pedagoglardan oluşan özel bir kurul tarafında ... Aslı ve Can ile Görsel Okumalarla İlk Alıştırma Kitabım - Cicicee ... . Eğitmen ve pedagoglardan oluşan özel bir kurul tarafından dört yaş ve üzeri çocuklar için... Kolektif. Kitap Tanıtımı. Aslı ve Can dizisi, çocuğunuzun öğrenme ve algılama yeteneğini geliştiren kitaplardır. Eğitmen ve pedagoglardan oluşan özel bir kurul tarafından dört yaş ve üzeri çocuklar için... Kitap Açıklaması. Aslı ve Can dizisi çocuğunuzun öğrenme ve algılama yeteneğini geliştiren kitaplardır. Eğitmen ve pedagoglardan oluşan özel bir k...