Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cennet Beyazı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cennet Beyazı PDF EPUB


Yuzarsif

Cennet Beyazı - Yuzarsif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yuzarsif
DOSYA BOYUTU 9,12
TARİH 2016-04-26
ISBN 6059127974
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Cennet Beyazı, sevdaya dair yozlaşmakta olan kavramları Mesih nefesiyle hayata döndürmek için yazılmış, olay örgüsü, kurgusu, şizofreni anlatısı, aforizmaları ve iki ayrı “son”u ile postmodern kategoriye yakın bir psikolojik gerilim - aşk romanıdır.“Ne büyük sorumluluklar yüklemişiz şu küçücük yüreğimize. Nice savaşlarda ıslanmış yeryüzü gözyaşlarıyla. Kaybedenin ruhu çekilmiş yeniden doğuş saatine; kazanan çoktan yeni bir savaşın eşiğinde. Böyle sürmez! Ne yalnızlığın anlamı olur ne de hayata tutunabilir insanlar. Bitmek için başlarsa sevdalar.Neyi sevdiğimizi, neden sevdiğimizi, nasıl sevdiğimizi…En önemlisi de kimi sevdiğimizi hiç sormadık kendimize.Her çarpıntıyı aşk sandı yaşlanmış ruhumuz. Ters döndü cennet, gökyüzüne düştü melek postuna bürünmüş yalancı hayallerimiz.Gidenin canı sağ olsun!Hangi terk edilişin artakalanında yürürsek yürüyelim, şimdi yeniden sevecek kadar günahsızız hepimiz.”

...na bürünmüş yalancı hayallerimiz. Cennet Beyazı, sevdaya dair yozlaşmakta olan kavramları Mesih nefesiyle hayata döndürmek için yazılmış, olay Ters döndü cennet, gökyüzüne düştü melek postuna bürünmüş yalancı hayallerimiz ... Cennet Beyazı - Yuzarsif ... . cennet beyazi - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Cennet Beyazı Şimdi Yeniden Sevecek Kadar Günahsızız Hepimiz. Yuzarsif. Panama Yayıncılık. Cennet Beyazı, sevdaya dair yozlaşmakta olan kavramları Mesih nefesiyle hayata döndürmek için yazılmış, olay örgüsü, kurgusu, şizofreni anlatısı, aforizmaları ve iki ayrı "son"u ile postmodern... Cennet Beyazı, sevdaya dair yozl ... SESLİ KİTAP - Cennet Beyazı - Yuzarsif - Wattpad ... . Cennet Beyazı, sevdaya dair yozlaşmakta olan kavramları Mesih nefesiyle hayata döndürmek için yazılmış, olay örgüsü, kurgusu, şizofreni anlatısı, aforizmaları ve iki ayrı "son"u ile postmodern... Cennet Beyazı, sevdaya dair yozlaşmakta olan kavramları Mesih nefesiyle hayata döndürmek için yazılmış, olay örgüsü, kurgusu, şizofreni anlatısı, aforizmaları ve iki ayrı "son"u ile postmodern... 9786059127974. 449343. Cennet Beyazı. Panama Yayıncılık. 10.42. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Cennet Beyazı. Yazar. Yuzarsif....