Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Alev / Ateş Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Alev / Ateş Serisi PDF EPUB


Karen Marie Moning

Alev / Ateş Serisi - Karen Marie Moning pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Karen Marie Moning
DOSYA BOYUTU 11,75
TARİH 2016-05-20
ISBN 6051429762
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

MacKayla Lane, ölümcül kitap Sinsar Dubh’a karşı verdiği büyük mücadelenin işe yaradığını sanıyor. Oysa kötülüğün pençesi, hiç olmadığı kadar yakınında. Baştan çıkarıcı, doymak bilmez Fae ile insanların arasındaki duvar yıkıldığında, ölümsüzler, gezegeni mahvetmeye başladı. Dublin artık bir savaş alanı. Şehir, Kırağı Kral’ın buzlarından arınıp ısındıkça hararet artıyor, tehlikeli sınırlar aşılıyor ve tutkuların alevi ortalığı kızıştırıyor.Mac’in güvenebileceği tek kişi tehlikeli ölümsüz Jericho Barrons, ancak onların arasındaki tutkulu bağ bile ihanetle sınanacak.Burası hayatta kalmanın hiç bitmeyen bir mücadele gerektirdiği, iyi ve kötünün birbirine karıştığı ve her ittifakın bir bedelinin olduğu, vahşi bir dünya. Ve Mac, karanlık güçlere karşı girişeceği destansı savaşında kime güvenebileceğini seçmek zorunda. “Bir düşmanın seni yenmesinin iki yolu vardır,” demişti. “Ölürsün. Ya da denemekten vazgeçersin. O Zaman da ölürsün.”

...Marie Moning| Seri Yorumu. Alkan 14 Eylül 2016 12:18 ... Ateş Serisi- Karen Marie Moning| Seri Yorumu ... . Buz ve Alev serinin devam kitapları okumanızı tavsiye ederim. Karen Marie Moning - Alev. MacKayla Lane, ölümcül kitap Sinsar Dubh'a karşı verdiği büyük mücadelenin işe yaradığını sanıyor. Oysa kötülüğün pençesi, hiç olmadığı kadar yakınında. Ateş Serisi'inin son kitabını okurken aklımda hep böyle bir yazı yazmak vardı. Çünkü öyle efsanevi bir son yaptı ki yazar, se ... Kitap Yorumu: Ateş Serisi ... . Çünkü öyle efsanevi bir son yaptı ki yazar, seri tüm zamanların en favori serisi olarak gönlüme taht kurdu. Kitap Yorumu: Ateş Serisi. Geç fark ettiğim bir seriyle geldim arkadaşlar. Kar...