Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik PDF EPUB


İsmail Tekbaş

Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik - İsmail Tekbaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İsmail Tekbaş
DOSYA BOYUTU 7,88
TARİH 2019-03-17
ISBN 6059905411
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. Araştırmalara göre bilgisayar kullanımından en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı?

...alışanlar dijital dönüşüme hazır mı? tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik - İsmail Tekbaş ... . İsmail Tekbaş. Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı: Dönüşüm veya yok olmak… Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. 21.20 TL. Sanayi 4.0, Toplum 5.0 gibi kavramları tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. M ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik - İsmail Tekbaş... ... . Sanayi 4.0, Toplum 5.0 gibi kavramları tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. Muhasebenin dijital dönüşümü ile beraber, mali müşavirlerin hayatlarında birçok şey değişiyor ve bu değişim tamamen onların Bu yollardan birisi "Mali mühendislik" adını verdiğimiz bir kavramdır. 17.64 TL. Araştırmalara göre bilgisayar kullanımından en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile... Araştırmalara göre bilgisayar kullanımından en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99 defter tutanlar muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. 10.29 €. Araştırmalara göre bilgisayar kullanımından en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik İsmail Tekbaş Hümanist Kitap Yayıncılık 9786059905411 İsmail Tekbaş. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. 19.88 TL. Sanayi 4.0, Toplum 5.0 gibi kavramla...