Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma GaziantepDünya Kültür Mirasında (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

GaziantepDünya Kültür Mirasında (Ciltli) PDF EPUB


Nezih Başgelen

GaziantepDünya Kültür Mirasında (Ciltli) - Nezih Başgelen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nezih Başgelen
DOSYA BOYUTU 7,64
TARİH 1999-01-01
ISBN 9756899342
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu eser Kurtuluş Savaşımızın unutulmaz Gazi kentinin kültür ve sanat açısından sahip olduğu değerleri bir araya getirmektedir. Yakındoğu tarihinin her döneminde farklı boyutlarda, önemli bir yere sahip olan Gaziantep, günümüz Türkiye’sinde de sanayi alanında önde gelen kentlerimizden birisidir. İçindekiler: Gazi Mustafa Kemal ve Gaziantep, Tarih İçinde Gaziantep, Gaziantep Kalesi, Geleneksel Kent Dokusu ve Mimari Değerleri, Hasan Süzer Etnografya Müzesi, Gaziantep Müzesi, Dülük, Gaziantep Dolmenleri, Kargamış, Zincirli, Tilmen Höyük, Sakçagözü, Yesemek, Belkıs/Zeugma, Horum Höyük, Roma Mezar Anıtları, Rumkale, Cıncıklı, Araban Kalesi.

...a bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Gaziantep Dünya Kültür Mirasında (Ciltli) | Nadir Kitap ... . kitapları ve KENT BANK 1999 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Dünya Kültür Mirasında Gaziantep en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Ciltli Defter. Boyama ve Tasarım Defterleri. Tümünü Gör. Dünya Kültür Mirasında Gaziantep. Yazar. Nezih Başgelen. Bu eser Kurtuluş Savaşımızın unutulmaz Gazi kentinin kültür ve sanat açısından sahip olduğu değerleri bir araya getirmektedir. Evliya Çelebi, 1671. Gaziantep ilinin t ... Dünya Kültür Mirasında Gaziantep (Ciltli) Nezih Başgelen ... . Evliya Çelebi, 1671. Gaziantep ilinin toprakları, d...