Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İz Bırakanlar / Mevlana Celaleddin Rumi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İz Bırakanlar / Mevlana Celaleddin Rumi PDF EPUB


Eda Bayrak

İz Bırakanlar / Mevlana Celaleddin Rumi - Eda Bayrak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Eda Bayrak
DOSYA BOYUTU 7,38
TARİH 2019-03-15
ISBN 6059484954
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Barışa, dostluğa ve kardeşliğe dair fikirleriyle ve sözleriyle yüzyıllardır insanların gönlüne taht kuran Mevlana Celaleddin Rumi’yi daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın?Tarihte iz bırakan gerçek kahramanlarla tanışmak için sayfaları çevirmeye başla ve katıl aramıza!

... yılında bugün Afganistan sınırları içerisinde yer alan Horasan yöresinde, Belh şehrinde doğmuştur ... İz Bırakanlar: Mevlana Celaleddin Rumi ... . Mevlâna'nın babası Belh şehrinin ileri gelenlerinden olup sağlığında "Bilginlerin... ...Mevlana Celaleddin Rumi'yi daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın?Tarihte iz bırakan gerçek kahramanlarla tanışmak için sayfaları çevirmeye başla ve katıl aramıza! Eda Bayrak. Barışa, dostluğa ve kardeşliğe dair fikirleriyle ve sözleriyle yüzyıllardır insanların gönlüne ... İz Bırakanlar: Mevlana Celaleddin Rumi ... . Barışa, dostluğa ve kardeşliğe dair fikirleriyle ve sözleriyle yüzyıllardır insanların gönlüne taht kuran Mevlana Celaledd...