Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları PDF EPUB


Ulvi Sami

Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları - Ulvi Sami pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ulvi Sami
DOSYA BOYUTU 8,36
TARİH 2011-01-07
ISBN 9751030450
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları; Osmanlı, Türk, Arap, Bizans, Rum mutfaklarının bir sentezidir. Bu kitapta belki de şimdiye kadar adını hiç duymadığınız ya da tatmadığınız, farklı damak tadında birbirinden lezzetli çok sayıda tarifi bulacaksınız.Ulvi Sami, sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendirdiği bu çalışmasında; aile büyüklerinden miras aldığı sır niteliğindeki tarifleri bizimle paylaşarak, tariflerin gelecek nesillere ulaşmasını, böylelikle kültürümüzün unutulmamasını amaçlıyor.

... hiç duymadığınız ya da tatmadığınız ... Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları | bkmkitap.com ... ... Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları; Osmanlı, Türk, Arap, Bizans, Rum mutfaklarının bir sentezidir. Bu kitapta belki de şimdiye kadar adını hiç duymadığınız ya da tatmadığınız... 30.40 TL. Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları-İnkılap Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 28.50 TL. Unutulmaması Gereken Lezzet Sır ... Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları - ePttAVM ... . 28.50 TL. Unutulmaması Gereken Lezzet Sırları; Osmanlı, Türk, Arap, Bizans, Rum mutfaklarının bir sentezidir. Bu kitapta belki de şimdiye kadar adını hiç duymadığınız ya da tatmadığınız......