Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ayı Yangi / Akıllı Hayvanlar Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ayı Yangi / Akıllı Hayvanlar Serisi PDF EPUB


Ayı Yangi / Akıllı Hayvanlar Serisi -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 4,69
TARİH
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Okumaya Başlayan öğrenciler için hazırlanmış, rengarenk, sevimli mi sevimli hikâyelerle verilen değerler eğitimli okuma seti... Okumayı kolaylaştıran renkli hecelendirmeler ve rengârenk sayfalarla okumak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı!

...ar. Bu sevimli hayvanlar son derece zeki bir beyne sahiptirler ... Zeka Seviyeleriyle Diğer Türlere Fark Atan En Akıllı 14 Hayvan Türü ... . Evet, günümüzde farelerin zeka seviyeleri hafife alınsa da, araştırmacılar farelerin oldukça akıllı hayvanlar olduğunu söylüyor. Okumayı kolaylaştıran renkli hecelendirmeler ve rengârenk sayfalarla okumak, hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı! 1-Ayı Yangi. 2-Bebek Panda Pembi. 3-Yavru Köpek Bobi. 0.71 TL. Okumaya Başlayan öğrenciler için hazırlanmış, rengarenk, sevimli mi sevimli hikâyelerle verilen değerler eğitimli okuma seti... Havalı Maymun / Değerler Serisi Doğan Egmont Çocuk Kit ... En Akıllı Hayvanlar Hangisi? ... ... Havalı Maymun / Değerler Serisi Doğan Egmont Çocuk Kitapları. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ayı Yangi / Akıllı Hayvanlar Serisi. Damla Çocuk Yayınları. Etiket Fiyatı. Şekiller. 27,00 TL. 2000 Çıkartmalı Hayvanl...