Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aç Tırtıl / Üç Boyutlu (Pop-Up) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aç Tırtıl / Üç Boyutlu (Pop-Up) PDF EPUB


Eric Carle

Aç Tırtıl / Üç Boyutlu (Pop-Up) - Eric Carle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Eric Carle
DOSYA BOYUTU 10,16
TARİH 2011-07-25
ISBN 9753101127
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1969 yılında ilk kez yayımlandığından beri pek çok ödül alan Aç Tırtıl çocukların sevgilisi olmaya devam ediyor. Eric Carle’ın capcanlı resimleri ve sade diliyle bu kitap özellikle okulöncesi çocuklarına eğlenceli okuma deneyimi yaşatarak kitap sevgisi kazandırmaya yardımcı oluyor...Aç Tırtıl pazartesi günleri 1 elma, salıları 2 kocaman armut, çarşambaları 3 erik, perşembeleri 4 çilek, cumaları 5 portakal tadında...Cumartesileri ise birbirinden leziz 10 farklı yiyeceğe bedel.Pazarları mı? Pazarları güzel bir kitap okumanın tarif edilmez mutluluğudur Aç Tırtıl.

...k başarılı bir tasarımla hazırlanmış üç boyutlu (pop-up) basımını okurlarına sunuyor ... Aç Tırtıl / Üç Boyutlu (Pop-Up) - Eric Carle | kitapyurdu.com ... . Mavibulut Aç Tırtıl'ın delikli sayfalardan oluşan klasik basımının ardından çok başarılı bir tasarımla hazırlanmış üç boyutlu (pop-up) basımını okurlarına sunuyor. Deniz'in Sevdiği Şeyler 1 Saç Tokası Çocuk Kitapları » Okul Öncesi » Hikaye » Aç Tırtıl Üç Boyutlu Pop Up. 7.41 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. ...oluşan klasik basımının ardından çok ba ... Aç Tırtıl (Üç Boyutlu Hareketli Kitap ) %25 İndirimli Eric Carle ... . 7.41 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. ...oluşan klasik basımının ardından çok başarılı bir tasarımla hazırlanmış üç boyutlu (pop-up) basımını okurlarına sunuyor. Pazarları güzel bir kitap okumanın tarif edilmez mutluluğudur Aç Tırtıl. Mavibulut Aç Tırtıl'ın delikli sayfalardan oluşan klasik basımının ardından çok başarılı bir tasarımla hazırlanmış üç boyutlu (pop-up) basımını okurlarına sunuyor. Mavibulut Aç Tırtıl'ın delikli sayfalardan oluşan klasik basımının ardından çok başarılı bir tasarımla hazırlanmış üç boyutlu (pop-up) basımını okurlarına sunuyor. Aç Tırtıl (Üç Boyutlu (Pop-Up)). Yayınevi. Mavibulut Yayınları. ...oluşan klasik basımının ardından çok başarılı bir tasarımla hazırlanmış üç boyutlu (pop-up) basımını okurlarına sunuyor. Pazarları güzel bir kitap okumanın tarif edilmez ...