Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Çoban / Peygamberimizden Hatıralar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Çoban / Peygamberimizden Hatıralar PDF EPUB


A. Başak Sezgin

Küçük Çoban / Peygamberimizden Hatıralar - A. Başak Sezgin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR A. Başak Sezgin
DOSYA BOYUTU 10,40
TARİH 2007-04-01
ISBN 9756031581
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Koyunlarıyla birlikte kırlarda olduğu bir gün yanına güzel yüzlü iki insan geldi. Kısır bir koyundan süt sağıp, küçük çobana da ikram eden gül yüzlü insan Abdullah'a güzel bir haber de verdi. Bu iki güzel insan oradan ayrılınca Abdullah onların kim olduğunu çok merak etti. Mekke'ye indiği bir gün, hem onların kim olduğunu öğrendi hem de o gül yüzlü insanın yanından ayrılmamaya karar verdi.

...za en yakın sonuç alt tarafta bulunmaktadır ... Küçük Çoban / Peygamberimizden Hatıralar - A. Başak Sezgin ... . Peygamber Efendimiz (s.a.v)'in her şeyi hakkında bilgiye sahibiz değil mi? Bazı kesimler -adlarına deist diyoruz- " çok zeki bir çoban bir kitap yazdı ve binlerce kitlede o saçmalıklara inandı." diyor. Şair Abdullah Atay isimli şaire ait Küçük Çoban adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Henüz on dört on beşinde Nice dertler var başında Yaşıtları okuldayken Küçük çoban dağ başında... Bu hadisi şerifte bütün peygamberlerin ... twitter.com/hazinekitaplar/status/1053262129506279425 ... ... Bu hadisi şerifte bütün peygamberlerin hayatında bir çobanlık devresinin bulunduğu beyan edilmektedir. Nesai'nin bir rivayetinde şöyle denir: "Koyun sahipleri ile deve sahipleri övünmüşlerdi....