Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sihirli Gözlük 2. Kitap e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sihirli Gözlük 2. Kitap PDF EPUB


Fatih Erdoğan

Sihirli Gözlük 2. Kitap - Fatih Erdoğan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatih Erdoğan
DOSYA BOYUTU 5,24
TARİH 2008-03-24
ISBN 9753100731
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Emre kobalt kristalinin içinde yazanı eve gelen tuhaf adamlara söylememişti. Bu yüzden tehlikenin geçtiğini sanıyordu. Ancak bu karanlık adamların eve dinleme cihazı yerleştirdiğindeb habersizdi. Prof. Barrett'ı kaçıran bu adamların planları neydi? Emre'yi neden kaçıracaklar ve onu nereye götüreceklerdi? Peki profesörün baş düşmanı Prof. Rogers neden onları izliyordu?Emre bu işin içinden nasıl çıkacaktı?

...Okuyabilirim ( İlk Okuma Seti - 20 Kitap) ... Sihirli Gözlük - İkinci Kitap Sözleri ve Alıntıları ... . Fatih Erdoğan. Mavibulut. Sihirli Gözlük İkinci Kitap ve Fatih Erdoğan Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Baskı:1. Sayfa Sayısı:160. Kağıt Türü:Kitap Kağıdı. Ebat:13,5 x 19,5. Dil:Türkçe. İletişim. Hakkımızda. Kitap Almanın En Kolay Yolu. Sipariş Takip. Giriş yap / Kaydol. Emre her şeyin içini görebilen sihirl ... Sihirli Gözlük - İkinci Kitap Sözleri ve Alıntıları ... . Emre her şeyin içini görebilen sihirli gözlükleriyle televizyona çıkınca, özellikle göçlerle ilgili araştırmalar yapan bir profesör ve onun kadar iyi niyetli olmayan başkalarının ilgisini çekti. Sihirli Gözlük İkinci Kitap Yazar:Fatih Erdoğan Yayınevi:Mavi Bulut Yayınları ISBN:9789753100731 Kondisyon:Yeni Dil:Türkçe. Ana Sayfa/. Çocuk Kitapları/. Hikaye/. Sihirli Dizi 07 Sihirli Gözlük İkinci Kitap. Sihirli Gözlük İkinci Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo....