Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yönetim Gelenekleri ve Türkler İkinci Cilt e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yönetim Gelenekleri ve Türkler İkinci Cilt PDF EPUB


Metin Aydoğan

Yönetim Gelenekleri ve Türkler İkinci Cilt - Metin Aydoğan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Metin Aydoğan
DOSYA BOYUTU 3,71
TARİH 2013-06-13
ISBN 6056364938
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Toplumsal evrimi oluşturan olaylar, öncelikler tarafından belirlenen, sonrakileri belirleyen süreçler halinde; zamana ve koşullara bağlı olarak ortaya çıkar, gelişir ve gelişimini tamamlayarak bir başka döneme geçer. Geçmişte sonuç olan, yeni dönemde neden haline gelir ve bir başka yeni dönemin hazırlayıcısı olur. Sürekli değişimi içeren bu sonsuz süreç, tarihtir. Bu nedenle tarih; olayların yalnızca yer ve zaman gösterilerek yazılması değil, bütünlüğü olan ve uzun dönemlere yayılan gelişmelerin birbiriyle ilişkilendirilerek yorumlanmasıdır. Önemli olan, eskide kalan olayları yalnızca öğrenmek değil, olaylardan bu güne yönelik yararlanılabilir sonuç çıkarmaktır. Unutulmamalıdır ki ‘geçmişi unutanlar, onu yinelemeye mahkûmdur.’ Bu anlamda, ‘tarihçinin görevi geçmişi sevmek ya da geçmişten kurtulmak değil, bugününü kavramanın anahtarı olarak onu öğrenip, geleceğe aktarmaktır.

...Gelenekleri Ve Türkler (1-2) den başka; Nasıl Bir Parti Nasıl ... Yönetim Gelenekleri ve Türkler İkinci Cilt ... ... Yönetim Gelenekleri ve Türkler 2.Cilt. Marka : İnkılap Kitabevi. Barkod : 9789751039989. Toplumsal evrimi oluşturan olaylar, öncekiler tarafından belirlenen sonrakileri belirleyen süreçler halinde; zamana ve koşullara bağlı olarak ortaya çıkar... Der Artikel Metin Aydogan: Yönetim Gelenekleri ve Türkler 2. Cilt wurde in den Warenkorb gelegt. Ihr Warenkorb enthält nun 1 Artikel im Wert von EUR 18,08. Top ... Yönetim Gelenekleri Ve Türkler 2.Cilt - Metin Aydoğan ... . Ihr Warenkorb enthält nun 1 Artikel im Wert von EUR 18,08. Toplumsal evrimi oluşturan olaylar, öncekiler tarafından belirlenen sonrakileri belirleyen süreçler halinde; zamana ve koşullara bağlı olarak ortaya çıkar... Evli ve iki çocuk babası olan Aydoğan'ın, Antik Çağ'dan Küreselleşmeye Yönetim Gelenekleri Ve Türkler (1-2) den başka; Nasıl Bir Parti Nasıl Yeni Dünya Düzeni: Kemalizm ve Türkiye (2 Cilt); 20. Yönetim Gelenekleri ve Türkler 2.Cilt"Ne yapmalıyız?" Araştırmacı yazar Metin Aydoğan'ı harekete geçiren, işte bu soru. Elinizde tuttuğunuz iki ciltlik bu kitap. Boyut. 137 X 215. Yönetim Gelenekleri ve Türkler 2. Cilt. Evli ve iki çocuk babası olan Aydoğan'ın, Antik Çağ'dan Küreselleşmeye Yönetim Gelenekleri Ve Türkler (1-2) den başka; Nasıl Bir Parti Nasıl... Toplumsal evrimi oluşturan olaylar, öncekiler tarafından belirlenen sonrakileri belirleyen süreçler halinde; zamana ve koşullara bağlı olarak ortaya çıkar... Yönetim Gelenekleri ve Türkler 2.Cilt"Ne yapmalıyız?" Araştırmacı yazar Metin Aydoğan'ı harekete geçiren, işte bu soru. Elinizde tuttuğunuz iki ciltlik bu kitap....