Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anneme Bir Ev Alacağım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anneme Bir Ev Alacağım PDF EPUB


Necati Güngör

Anneme Bir Ev Alacağım - Necati Güngör pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Necati Güngör
DOSYA BOYUTU 4,15
TARİH 2019-10-21
ISBN 9944717663
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün anneler ve yavruları için yürekleri ısıtacak bir öykü şöleni!Yüreklerde derin iz bırakan, duyarlı öyküleriyle tanınan usta yazar Necati Güngör, yeni öykü kitabında anne-çocuk ilişkisine odaklanıyor. Değişik sosyal çevrelerde, bambaşka gerçekliklerde yaşanan birbirinden farklı 9 öykü, anneliği çok yönlü ve çok boyutlu bir olgu olarak düşündürerek yüceltiyor. Güngör’ün, geri planında ülkenin ekonomik, sosyal, kültürel koşullarını ustaca resmeden gerçekçi öyküleri okura, farklı yaşamların farkına varma şansı sunuyor. Çağdaş edebiyatımızın özgün kalemi Necati Güngör, duygu yüklü, güçlü anlatımıyla çocuklara nitelikli edebiyatın kapılarını açıyor.Kitapta yer alan 9 öykü: Burada Bülbül Ağlamış, Anneme Bir Ev Alacağım, Eski Annem, Benim Annem Bir Tane, Bana Anne Deme!, Emanet Kuş, Annemin Gözleri Hareli, Ben Annemin Dalıyım, Yağmurda Eriyen Annem.

...lacağım. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 10+ adetSon güncelleme: 10 dakika önce D&R ... Anneme Bir Ev Alacağım | Günışığı Kitaplığı | Tüm Kitaplar ... . 14,00 TL +9,00 TL kargoWorld /9 %0Satıcıya Git. ...Burada Bülbül Ağlamış, Anneme Bir Ev Alacağım, Eski Annem, Benim Annem Bir Tane, Bana Anne Deme, Emanet Kuş, Annemin Gözleri Hareli, Ben Annemin Dalıyım, Yağmurda Eriyen Annem. "Anneme Bir Ev Alacağım". için 10 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Anneme bir ev alacağım. Necati Güngör. ...Burada Bülbül Ağlamış, Anneme Bir Ev Alacağım, Eski Annem, Benim An ... Anneme Bir Ev Alacağım | bkmkitap.com ... . Fiyat. Anneme bir ev alacağım. Necati Güngör. ...Burada Bülbül Ağlamış, Anneme Bir Ev Alacağım, Eski Annem, Benim Annem Bir Tane, Bana Anne Deme!, Emanet Kuş, Annemin Gözleri Hareli, Ben Annemin Dalıyım, Yağmurda Eriyen Annem. 9789944717663. 864879. Anneme Bir Ev Alacağım. Günışığı Kitaplığı. 12.24....