Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pinokyo Kendisini Anlatıyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pinokyo Kendisini Anlatıyor PDF EPUB


Michael Morpurgo

Pinokyo Kendisini Anlatıyor - Michael Morpurgo pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Michael Morpurgo
DOSYA BOYUTU 10,88
TARİH 2018-03-13
ISBN 9755099835
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bizi biz yapan, bizim hayatlarımızla ne yaptığımız, sonrasında bize ne olduğudur. O yüzden düşündüm ki benim, Pinokyo olarak, kendi hikâyemi kendi kelimelerimle anlatma zamanım geldi. Amacım sana bir şeyler öğretmek değil; dünyaya nasıl gelmiş olursak olalım, hepimizin büyürken heyecan verici ve zor zamanlarımız olduğunu göstermek. Hikâyemin hiç sıkıcı olmadığını sana kesin olarak söyleyebilirim. Tehlike, talihsizlik, sefalet, umut ve mutluluk içeren bir hız treni macerası anlatacağım. Ve işte, kendimi içine düşürdüğüm ve sonra kurtulduğum tüm zor durumları, hiçbir şeyi atlamadan anlattığım gerçek hikâyem: “Adım Pinokyo.Sanırım ben dünyanın bugüne kadar bildiği en meşhur kuklayım.Ama birkaç parça tahta ve ipten fazlasıyım.Ben benim.” Dünyaca ünlü ödüllü yazar Michael Morpurgo, Pinokyo’nun daha önce hiç duymadığımız hikâyesini anlatırken; ödüllü çizer Emma Chichester Clark muhteşem çizgileriyle Pinokyo’yu yeniden canlandırıyor.

...i en meşhur kuklayım. Anasayfa Pinokyo Kendisini Anlatıyor ... Pinokyo Kendisini Anlatıyor | bkmkitap.com ... . Michael Morpurgo. Sepete At Hemen Al. %20 Pinokyo Kendisini Anlatıyor Michael Morpurgo Arkadaş Yayınları. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz - Pinokyo Kendisini Anlatıyor Arkadaş Yayınevi. Bizi biz yapan, bizim hayatlarımızla ne yaptığımız, sonrasında bize ne olduğudur. O yüzden düşündüm ki benim, Pinokyo olarak, kendi hik ... Pinokyo Kendisini Anlatıyor | bkmkitap.com ... . O yüzden düşündüm ki benim, Pinokyo olarak, kendi hikâyemi kendi kelimelerimle anlatma zamanım geldi. O yüzden düşündüm ki benim, Pinokyo olarak, kendi hikâyemi kendi kelimelerimle anlatma zamanım geldi. "Adım Pinokyo. Sanırım ben dünyanın bugüne kadar bildiği en meşhur kuklayım. O yüzden düşündüm ki benim, Pinokyo olarak, kendi hikâyemi kendi kelimelerimle anlatma zamanım geldi. https://www.limankitap.com/urun/pinokyo-kendisini-anlatiyor. 13.52 TL. Pino...