Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Köy Çocuklarından Anılar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Köy Çocuklarından Anılar PDF EPUB


Feyzullah Ertuğrul

Köy Çocuklarından Anılar - Feyzullah Ertuğrul pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Feyzullah Ertuğrul
DOSYA BOYUTU 6,90
TARİH
ISBN 9754941106
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitapta, köy çocuklarının yaşamöyküleri sergileniyor. Bu anıları, bu öyküleri, köy çocukları kendileri yazdılar. Feyzullah Ertuğrul bu öyküleri topladığı kitapta çocuklara 'Güvenin kendinize, yapamam demeyin; içinize doğanı, başınıza geleni yazıya dökün,' diyor.

...lar. Feyzullah Ertuğrul bu öyküleri topladığı kitapta çocuklara 'Güvenin kendinize yapamam demeyin; içinize doğanı başınıza geleni yazıya dökü ... Köy Çocuklarından Anılar - Feyzullah Ertuğrul ... . 4.29 TL. Bu kitapta, köy çocuklarının yaşamöyküleri sergileniyor. Bu anıları, bu öyküleri, köy çocukları kendileri yazdılar. Feyzullah Ertuğrul bu öyküleri topladığı kitapta çocuklara 'Güvenin... Bu anıları bu öyküleri köy çocukları kendileri yazdılar. Feyzullah Ertuğrul bu öyküleri topladığı kitapta çocuklara 'Güvenin kendinize yapamam demeyin; içinize doğanı başınıza geleni yazıya dökü. K ... Çocukluk Anılarımız | Forum ... . Feyzullah Ertuğrul bu öyküleri topladığı kitapta çocuklara 'Güvenin kendinize yapamam demeyin; içinize doğanı başınıza geleni yazıya dökü. Köy Çocuklarından Anılar için şu an mevcudu olmayanlar. İlgili Ürünler. %26 Stoktan Teslim. Ürün detayı. Köy Çocuklarından Anılar. Feyzullah Ertuğrul. Bu anıları, bu öyküleri, köy çocukları kendileri yazdılar. Feyzullah Ertuğrul bu öyküleri topladığı kitapta çocuklara 'Güvenin kendinize, yapamam demeyin; içinize doğanı, başınıza geleni yazıya dökün,' diyor. Bayramdan bayrama alınan kıyafetler ziyadesiyle yeter mutlu olması için köy çocuklarının. Çünkü orada kalmıştır hatıraların en güzeli, orada yaşanmıştır en güzel anlar, anılar. Bu anıları bu öyküleri köy çocukları kendileri yazdılar. Feyzullah Ertuğrul bu öyküleri topladığı kitapta çocuklara 'Güvenin kendinize yapamam demeyin; içinize doğanı başınıza geleni yazıya dökü. 2 Eylül 2013 Pazartesi. 40 Yıl öncesinden bir köy Öğretmeninin anıları... Hüzün ve kederler, hepsinin yanında kahkahalar, sevinçler, düğünler, bayramlar daha nice unutulmaz anlar ve anılar. KÖY ÇOCUKLARINDAN ANILAR- ...