Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sakar Tay e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sakar Tay PDF EPUB


Hüseyin Yurttaş

Sakar Tay - Hüseyin Yurttaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Yurttaş
DOSYA BOYUTU 6,40
TARİH 2008-07-16
ISBN 9754687385
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Karlı bir kış günü Mehmet’le babası odun kesmek üzere ormanın yolunu tutarlar. Babası, kırılmış bir çam dalını kesip bölmeye çalışırken Mehmet’in yanına beklenmedik bir konuk gelir: Sakar Tay.Bu güzel tayla Mehmet’in aralarında gelişen büyük bir dostluğun öyküsünü ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz.

...r dostluğun öyküsünü ilgiyle... Hüseyin Yurttaş ... Sakar Tay - Hüseyin Yurttaş -Halkkitabevi ... . Kitap Tanıtımı Karlı bir kış günü Mehmet'le babası odun kesmek üzere ormanın yolunu tutarlar. Babası, kırılmış bir çam dalını kesip bölmeye çalışırken Mehmet'in yanına beklenmedik bir... Hüseyin Yurttaş'ın güzel anlatımıyla çocuklar için bir roman Sakar Tay. Mehmet'le ormanda bulduğu güzel tayın öyküsünü severek okuyacaksınız. Cavit Yaren'in resimleriyle ve birinci hamur kâğı ... Sakar Tay (ISBN: 9789754687385) Fiyatı, Yorumları ve... - mayyo.com ... . Cavit Yaren'in resimleriyle ve birinci hamur kâğıda basılı. Karlı bir kış günü Mehmet'le babası odun kesmek üzere ormanın yolunu tutarlar. Babası, kırılmış bir çam dalını kesip bölmeye çalışırken Mehmet'in yanına beklenmedik bir konuk gelir: Sakar Tay. Yıl: 01.01.2000. SAKAR TAY. Hüseyin Yurttaş. Karlı bir kış günü Mehmet'le babası odun kesmek üzere ormanın yolunu tutarlar. Babası, kırılmış bir çam dalını kesip bölmeye çalışırken Mehmet'in yanına beklenmedik bir konuk gelir......