Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Orman Kardeşin Mektubu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Orman Kardeşin Mektubu PDF EPUB


Aysel Korkut

Orman Kardeşin Mektubu - Aysel Korkut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aysel Korkut
DOSYA BOYUTU 7,20
TARİH 2008-01-01
ISBN 9754993815
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Sevgili Orman,Dün kapımız çalındı. Koşup açtım.Baktım ki Postacı Amca gelmiş.Elinde hiç alışık olmadığımız türden, çok değişik bir zarf tutuyor.Üzerinde "her evden bir çocuğa"diye yazıyormuş. Ahmet amca öyle söyledi. Uzanıp zarfa baktım, gerçekten de öyle yazıyor..."Yayınevimizin ilköğretim çağı çocuklarına yönelik hazırlamış olduğu bu kitap, çocuklarda çevre duyarlılığı geliştirdiği gibi, çocuklara dili etkili bir şekilde kullanabilme ve belli durumlarla ve olaylarla ilgili neden-sonuç ilişkisi kurabilme, duygularını fark edebilme, gözlem yapabilme, dostluk ve paylaşım duygularını pekiştirerek aynı zaman da Türkçe'yi etkili bir biçimde kullanmalarını sağlayarak okuma alışkanlığı kazandıracaktır.

...n Mektubu en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te ... Orman Kardeşin Mektubu | bkmkitap.com ... . Hemen Orman Kardeşin Mektubu satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 17 Nisan'da Hercule Poirot'ya bir mektup yazar... `Sevgili Orman,Dün kapımız çalındı. Koşup açtım.Baktım ki Postacı Amca gelmiş.Elinde hiç alışık olmadığımız türden, çok değişik bir zarf tutuyor.Üzerinde `her evden bir çocuğa`diye yazıyormuş. Orman Kardeşin Mektubu. Galeri için Resmi Tıklayın. Orman Kar ... Orman Kardeşin Mektubu Satın Al | OdaKitap.com ... . Orman Kardeşin Mektubu. Galeri için Resmi Tıklayın. Orman Kardeşin Mektubu. Yazar : Aysel Korkut Yayınevi : Kök Yayıncılık Bu kategorideki tüm ürünler. Sevgili Orman, Dün kapımız çalındı. Koşup açtım. Baktım ki Postacı Amca gelmiş. Tarık Balioğlu'nin hazırlayıp Kök Yayınevi tarafından sunulan Orman Kardeşin Mektubu kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Sevgili Orman, Dün kapımız çalındı. Koşup açtım. Gelecek için hazır olduğunuzdan emin olun! Orman Kardeşin Mektubu Sevgili Orman, Dün kapımız çalındı. Nedir Orman Kardeşin Mektubu ODF kitabı, OpenDocument formatı mı?...