Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnsanlık Yirminci Yüzyılın Ahlaki Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnsanlık Yirminci Yüzyılın Ahlaki Tarihi PDF EPUB


Jonathan Glover

İnsanlık Yirminci Yüzyılın Ahlaki Tarihi - Jonathan Glover pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jonathan Glover
DOSYA BOYUTU 11,73
TARİH 2003-12-15
ISBN 9756565543
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima'yı, Nazi soykırımını, Gulag'ı, Çin Kültür Devrimi'ni, Pol Pot'un Kamboçyasını, Ruanda'yı, Bosna'yı ve diğer birçok mezalimi mümkün kılan o psikolojiyi anlatır. İştirakçilerin, kurbanların ve tanıkların anlatımlarına dayanan Jonathan Glover, farklı zulümlerin psikolojimiz zayıf noktalarını işaret eden ortak bir doğaları olduğunu gösteriyor. Sonuçta ortaya çıkan tabloyu, bunların üstesinden gelmek istiyorsak yaratmamız gereken etik anlayışı için bir kılavuz olarak kullanıyor. Verilen mesaj, kötümser veya umutsuz bir mesaj değil: ancak içimizdeki canavarlara yakından bakarsak, onları kafese koyma ve evcilleştirme projesine girebiliriz.

...tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır ... İnsanlık: Yirminci Yüzyılın Ahlaki Tarihi | bkmkitap.com ... . Hiroşima' yı Nazi soykırımını, Gulag' ı, Çin Kültür Devrimi' ni, Pol Pot'un Kamboçyasını... Jonathan Glover. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima' yı Nazi soykırımını, Gulag' ı, Çin Kültür Devrimi' ni, Pol Pot'un Kamboçyasını, Ruanda'yı... Kategori. : Düşünce. Basım tarihi. : 2003 / 1. Baskı. : 23.00 + %8 KDV = 25 TL. Kült ... Jonathan Glover - İnsanlık - Yirminci Yüzyılın Ahlaki Tarihi ... . Baskı. : 23.00 + %8 KDV = 25 TL. Kültür TV fiyatı 20.00 TL. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Kur'an' da insanlık öğretisi. Mutahhari, Murtaza. Ağaç Kitabevi Yayınları 9789756628805. You are here: Home › Books › İnsanlık: Yirminci Yüzyıl Ahlaki Tarihi. Download ePub. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. %20 indirimli! Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Tavsiye edin. Hata bildirimi. İnsanlık Yirminci Yüzyılın Ahlaki Tarihi Phoenix Yayınevi Fiyatı: 25 TLİncele. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima' yı Nazi soykırımını, Gulag' ı, Çin Kültür Devrimi' ni, Pol Pot'un Kamboçyasını, Ruanda'yı, Bosna'yı ve diğer birçok mezalimi... 22 TL. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima' yı Nazi soykırımını, Gulag' ı, Çin Kültür Devrimi' ni, Pol Pot'un Kamboçyasını, Ruanda'yı, Bosna'yı ve diğer birçok... 18.14 TL. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima'yı, Nazi soykırımını, Gulag'ı, Çin Kültür Devrimi'ni, Pol Pot'un Kamboçyasını, Ruanda'yı, Bosna'yı ve diğer birçok... Jonathan Glover. Kitap Tanıtımı Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima' yı Nazi soykırımını, Gulag' ı, Çin Kültür Devrimi' ni, Pol Pot'un Kamboçyasını, Ruanda'yı... ...Ahlaki Tarihi - Phoenix Yayınevi - 9789756565544 - Jonathan Glover - %24 indirimli - Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anl. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima' yı Nazi soykırımını, Gulag' ı, Çin Kültür Devrimi' ni, Pol Pot'un Kamboçyasını, Ruanda'yı, Bosna'yı ve diğer birçok mezalimi... Bu kitap, yirminci yüzyılın tarihi ve ahlak anlayışı hakkındadır. Hiroşima' yı Nazi soyk...