Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hududü'l-Alem Mine'l-Meşrik İle'l-Magrib e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hududü'l-Alem Mine'l-Meşrik İle'l-Magrib PDF EPUB


V. Minorsky

Hududü'l-Alem Mine'l-Meşrik İle'l-Magrib - V. Minorsky pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR V. Minorsky
DOSYA BOYUTU 9,7
TARİH 2018-12-05
ISBN 9756336373
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hududü’l-Alem adlı eser Uluğ Bey’in kayıp bir kitabı araştırırken Ebu’l Fazl Gulpâyâgânî tarafından üçlü bir kitabın içinde bulunmuştur. Rus Müşteşrik A.G. Toumansky 1896 yılında Hududü’l-Alem hakkında bir makale yazar. Toummansky’nin ölümünden sonra Minorsky’e intikal eden eser Sovyetler Birliği Bilimler Akademisi tarafından 1930’da Rusya’da yayınlanır. Minortsky tarafından İngilizceye tercüme edilen Hududü’l-Alem yayınevimiz tarafından Türkçeye kazandırılmıştır.

...dir. Minortsky tarafından İngilizceye tercüme edilen Hududü'l-Alem yayınevimiz tarafından Türkçeye kazandırılmıştır ... E-Tarih.org | Hududü'l- Alem Mine'l- Meşrik İle'l- Magrib ... . Hududü´l-Alem adlı eser Uluğ Bey´in kayıp bir kitabı araştırırken Ebu´l Fazl Gulpâyâgânî tarafından üçlü bir kitabın içinde bulunmuştur. Rus Müşteşrik A.G. Toumansky 1896 yılında Hududü l-Alem hakkında bir makale yazar. Minortsky tarafından İngilizceye tercüme edilen Hududü l-Alem yayınevimiz tarafından Türkçeye kazandırılmıştır. Minortsky tarafından İngilizceye tercüme edilen Hududü'l-Alem yayınevimiz tarafından Türkçeye kazandırılmıştır. H ... Hududü'l Alem Mine'l-Meşrik İle'l-Magrib Kolektif ... . Minortsky tarafından İngilizceye tercüme edilen Hududü'l-Alem yayınevimiz tarafından Türkçeye kazandırılmıştır. Hududül Alem Minel Meşrik İlel Magrib. Hudûdu'l-Âlem Mine'l-Meşrik ile'l-Mağrib. Hududü'l-Alem Mine'l-Meşrik İle'l-Magrib. Yazar: Vladimir Feodoroviç Minorsky. Rus Müşteşrik A.G. Toumansky 1896 yılında Hududü'l-Alem hakkında bir makale yazar....