Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma O Karanlıkta Biz e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

O Karanlıkta Biz PDF EPUB


Attila İlhan

O Karanlıkta Biz - Attila İlhan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Attila İlhan
DOSYA BOYUTU 5,14
TARİH 1996-01-01
ISBN 9754946078
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

O Karanlıkta Biz, olağanüstü anlatımı, tarihteki gerilimi bireylere uygulamadaki başarısı, imgelerle örülmüş tasvirleri, zamanlamadaki ustalığıyla büyük bir roman. 1940'lı yılların savaş İstanbul'u, Attila İlhan'ın kaleminde çarpıcı görüntülerle canlanıyor.

... kez 1988 yılında bilgi yayınevi tarafından yayımlanmıştır ... O Karanlıkta Biz Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... . romanın son baskısı 2015'te türkiye iş bankası kültür yayınları'nca... Attila İlhan. Attila İlhan'ın "Aynanın İçindekiler" dizisinin beşinci romanı O Karanlıkta Biz. 190'lı yıllar... II. Dünya Savaşı başlamış, savaşın dışında kalan bir ülke olmasına rağmen Türkiye'de de yoğun bir... Attila İlhan'ın "Aynanın İçindekiler" dizisinin beşinci romanı O Karanlıkta Biz. "O Karanlıkta Biz, kuruluşuyla sürükleyici casusluk romanlar ... O Karanlıkta Biz Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... . "O Karanlıkta Biz, kuruluşuyla sürükleyici casusluk romanlarına parmak ısırtacak bir roman yapısına sahip. O Karanlıkta Biz Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda O Karanlıkta Biz kitabını inceleyeceğiz. Attilla İlhan'ın romanı O Karanlıkta Biz iç çatışmaların romanıdır. Payı , Yaraya Tuz Basmak , Fena Halde Leman , Dersaadette Sabah Ezanları , Haco Hanım Vay, O Karanlıkta Biz, Yengecin Kıskacı'dır. Attila İlhan. Attila Ilhan'in "Aynanin Içindekiler" dizisinin besinci romani O Karanlikta Biz. : Attilâ İlhan. O Karanlıkta Biz Atilla İhan İş Bankası Kültür Yayınları | 9789754584660. 31.50 TL. "O Karanlıkta Biz, kuruluşuyla sürükleyici casusluk romanlarına parmak ısırtacak bir roman yapısına sahip. birbirinden ilgi çekici kişilikleri, merakı gitgide artıran olay örgüsü ...