Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tamamlayıcı Tıp Yöntemleriyle Mükemmel Sağlık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tamamlayıcı Tıp Yöntemleriyle Mükemmel Sağlık PDF EPUB


Dr. Recai Yahyaoğlu

Tamamlayıcı Tıp Yöntemleriyle Mükemmel Sağlık - Dr. Recai Yahyaoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Recai Yahyaoğlu
DOSYA BOYUTU 5,88
TARİH 2003-11-18
ISBN 9758821016
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elinizdeki eser, günümüz insanının mükemmel sağlık arayışına; insanlık tarihi kadar eski, çağlar ötesinden esintiler getirmeye çalışmaktadır. Bu esintiler, bugünün modern sağlık anlayışıyla çelişmemekte, onu desteklemekte ve mükemmel bir performansın ortaya çıkmasını sağlamaktadır.Bu çalışma, bir tıp doktorunun yazdığı, uzak doğu tıbbı ve İslam tıbbının tamamlayıcı tedavi yöntemlerine birlikte yer veren, ülkemizde yayınlanmış ilk kitaptır. Bu kitabın amacı, okuruna "farklı ve ciddi bir sağlık bilinci" kazandırmasının yanında, okurun "yaşam amaçları" edinmesini ve kendi kişisel gelişimi çabasında onun asla rötar yapmayacak şekilde yolculuğa çıkmasını sağlamaktır.Yaşamın ve sağlığın öneminin vurgulandığı bu eserde; akupunktur, ayurveda, meditasyon, hipnoterapi, bioenerji, reiki, yoga, NLP, tıbbi bitkiler ve tıbb-ı Nebevi bölümlerinde sizi mükemmel sağlığa götürecek bilgiler bulacaksınız.

...mekte ve mükemmel bir performansın ortaya çıkmasını sağlamaktadır ... Tamamlayıcı Tıp Yöntemleriyle Mükemmel Sağlık ... .Bu çalışma bir tıp doktorunun yazdığı uzak doğu tıbbı ve İslam tıbbının tamamlayıcı... Dr. Recai Yahyaoğlu. Elinizdeki eser, günümüz insanının mükemmel sağlık arayışına; insanlık tarihi kadar eski, çağlar ötesinden esintiler getirmeye çalışmaktadır. Bu eser, günümüz insanının mükemmel sağlık arayışına; insanlık tarihi kadar eski, çağlar ötesinden Bu çalışma, bir tıp doktorunun yazdığı, uzak doğu tıbbı ve İslam tıbbının tamamlayıcı tedavi... Fiyat. Tam ... Erişim Bilgileri: Tamamlayıcı Tıp Yöntemiyle Mükemmel Sağlık ... ... Fiyat. Tam...