Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ticari CemaatlerKapitalizm Dininin Para Tarikatları mı? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ticari CemaatlerKapitalizm Dininin Para Tarikatları mı? PDF EPUB


Dr. Erdinç Tekbaş

Ticari CemaatlerKapitalizm Dininin Para Tarikatları mı? - Dr. Erdinç Tekbaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Erdinç Tekbaş
DOSYA BOYUTU 9,86
TARİH 2011-06-30
ISBN 9750215759
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Toplumun farklı kurumlarının ağ biçiminde örgütlenmeye başladığı günümüzde, Ağ Tipi veya Çok Katmanlı Pazarlama sistemi olarak bilinen pazarlama tekniği giderek yaygınlaşmıştır. Çok Katmanlı Pazarlama sistemi, diğer pazarlama sistemlerine göre, iktisadi boyutun ötesinde sosyal boyutu ile de öne çıkan bir sistemdir. Komşunuzun sattığı deterjanlar, iş arkadaşından aldığını kozmetik ürünler, hem kullanan hem de ürünü pazarlayan insanlar…bu sektörün giderek büyümesi, Çok Katmanlı Pazarlama Sisteminin toplumsal boyuttaki etkilerinin giderek daha yoğun biçimde hissedilmesi bu kitabın konusunu oluşturmuştur. Bu kitapta, Çok Katmalı Pazarlama Sistemi çeşitli yönleriyle ele alınmış ve bu sistemde; bireylerin ve şirketlerin iyi niyet ve samimiyetinden bağımsız biçimde, izlenim yöntemi, duygu yönetimi, rol/değer çatışması, özel yaşamın ticarileşmesi ve etik anlamda yanlış uygulamalara gidilmesi gibi toplumsal sorunların mevcut ve içkin sonucuna ulaşılmıştır.

...iler 1 \ Kur'an Allah Kelamı mı?… Kapitalizm Koşullarında 'DİNDEN ÖZGÜRLEŞMEK' Mümkünmü?… FELSEFE… İade Koşulları ... Ticari Cemaatler… Kapitalizm Dinin Para Tarikatları mi? ... . Tüm Satıcılar. Ticari Cemaatler - Kapitalizm Dininin Para Tarikatları mı? Kitaptan Bulunan Konu Başlıkları · Çok Katmanlı Pazarlama (Multilevel Marketing) · Ağ Tipi Pazarlama... Bir defa topu yuvarladınız mı artık devamlı yuvarlamak lazımdır. Bir tarikat, bir mezhep gibi gönüllü katılımla gelişen bir mekanizma söz konusu. İşte Amway, kapitalizm dininin bir mezhebidir. Etiketler. Mağazaya Sor ... Ticari Cemaatler… Kapitalizm Dinin Para Tarikatları mi? ... . İşte Amway, kapitalizm dininin bir mezhebidir. Etiketler. Mağazaya Sor...