Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Örgütsel İletişimİletişim Doyumu ve Kurumsal Bağlılık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Örgütsel İletişimİletişim Doyumu ve Kurumsal Bağlılık PDF EPUB


Özlem Güllüoğlu

Örgütsel İletişimİletişim Doyumu ve Kurumsal Bağlılık - Özlem Güllüoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özlem Güllüoğlu
DOSYA BOYUTU 9,77
TARİH 2011-06-27
ISBN 6054392414
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çalışma hayatı yeniden şekilleniyor. İletişim, ekonomide, siyasette, toplumsal hayatta ve sanatta temel belirleyici faktör haline geliyor. Örgütsel hayat pratikleri gelenekselin dışında anlam kazanıyor ve örgütsel dünyanın görünmeyen yüzü ortaya çıkıyor. Kurumlar hızlı değişen teknolojik dünyada hem içte hem de dışta düne nazaran daha fazla tehlikeyle karşı karşıya kalıyor.Küreselleşmeyle birlikte dünyada yaşanan tüm bu değişim ve dönüşümler bir örgütün en önemli girdisi olan "insan öğesini" daha da ön plana çıkarıyor. İnsan sermayesinin bu kadar önemli hale gelmesi ise beraberinde, örgüt ve çalışanın işbirliğine ve sadakatine dayanan kurumsal bağlığa duyulan ihtiyacı artırıyor. Örgütlerin günümüzde içerisinde bulunduğu şiddetli rekabet, küçülerek büyüme, şirket evlilikleri, verimsizlik gibi pek çok problemden kurtulabilmelerinde kurumsal bağlılık, örgüt yönetimlerine yeni açılımlar sağlıyor.Örgütsel iletişim kurumsal bağlılık sürecine katk| sağlayan önemli kavramlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çalışanlar örgüt içindeki ihtiyaçlarını tatmin etmek için bilgiye ihtiyaç duyarlar ve bu ihtiyacı formal ya da informal yollarla giderirler. Dolayısıyla örgütsel başarı, çalışanın işinden edindiği doyumun bir yansıması olarak karşımıza çıkmaktadır."Memnuniyet içte başlar" felsefesinden hareketle yola çıkan bu çalışmanın, örgüt içindeki her bir çalışanın, sistem içinde önemli olduğunu hatırlatmaya katkı sağlayacağı; etkin örgütsel iletişim vasıtasıyla inşa edilecek kurumsal bağlılığın ise insan kaynağını yerinde ve etkili kullanmada bir araç olduğunadikkat çekeceği düşünülmektedir.

...nemli kavramlardan biri Dolayısıyla örgütsel başarı, çalışanın işinden edindiği doyumun bir yansıması olarak ... Örgütsel İletişimİletişim Doyumu ve Kurumsal Bağlılık -Halkkitabevi ... ... 9786054392414. 416115. Örgütsel İletişim İletişim Doyumu ve Kurumsal Bağlılık. Eğitim Kitabevi. 28.71. Örgütsel iletişim kurumsal bağlılık sürecine katk| sağlayan önemli kavramlardan biri Dolayısıyla örgütsel başarı, çalışanın işinden edindiği doyumun bir yansıması olarak... İş doyumu ve örgütsel bağlılık. ''Vardığın yeri pak et, yediğin lokmayı hak et''. Sakin ve dostluk ilişki ... Örgütsel Bağlılık ve İş Tatmini Arasındaki İlişki ... ... İş doyumu ve örgütsel bağlılık. ''Vardığın yeri pak et, yediğin lokmayı hak et''. Sakin ve dostluk ilişkilerinin yoğun yaşandığı bir semtte dünyaya gözlerimi açtım. Örgütsel İletişim İletişim Doyumu ve Kurumsal Bağlılık kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş... Örgütsel İletişim İletişim Doyumu ve Kurumsal Bağlılık. Örgütsel iletişim kurumsal bağlılık sürecine katk| sağlayan önemli kavramlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır....