Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Resimleriyle Türkçe-İngilizce 1000 Sözcük e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Resimleriyle Türkçe-İngilizce 1000 Sözcük PDF EPUB


Kollektif

Resimleriyle Türkçe-İngilizce 1000 Sözcük - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 6,16
TARİH 2014-12-01
ISBN 6053340157
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukluk dönemi ikinci bir dil öğrenmek için en uygun zamandır,çocuklar bir yabancı dili ne kadar erken öğrenmeye başlarlarsa o kadar çabuk ve kolay öğrenirler.Bu kitap, basit Türkçe sözcükleri,İngilizce karşılıklarıyla birlikte öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla,konulara göre ayrılmış ve resimlerle desteklenmiştir.Böylece çocuklara özgü hazırlanmış bir görsel sözlük ortaya çıkmıştır.Ayrıca öğrenmenin daha kolay ve eğlenceli olabilmesi için sözcüklerle ilintili çıkartmalar eklenmiştir.Bu resimli sözlük kitap İngilizce öğreten önemli bir eğitici kılavuz olarak çocuklara sunulmuştur.

...öğrenmeye başlarlarsa o kadar çabuk ve kolay öğrenirler ... Resimleriyle Türkçe İngilizce 1000 Sözcük | bkmkitap.com ... .Bu kitap... Resimleriyle Türkçe İngilizce 1000 Sözcük. Yeni. Ücretsiz Kargo. çabuk ve kolay öğrenirler.Bu kitap, basit Türkçe sözcükleri,İngilizce karşılıklarıyla birlikte öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla... Kolay öğrenebileceğiniz İngilizce kelime listesi hazırladık sizler için. A Harfi İle Başlayan İngilizce Kelimeler. ***En sık kullanılan İngilizce a ile başlayan kelimeler ... Resimleriyle Türkçe-İngilizce 1000 Sözcük - Kollektif | kitapyurdu.com ... . ***En sık kullanılan İngilizce a ile başlayan kelimeler ve Türkçe anlamları Bu listedeki tüm İngilizce kelimeler, yani ilk 1000 kelime ise yaklaşık olarak basılı materyallerdeki İngilizce kelimeler toplamının %80'ini oluşturuyor. 179. picture - resim. 180. again - tekrar. Resimleriyle Türkçe İngilizce 1000 Sözcük. Yeni. Ücretsiz Kargo. çabuk ve kolay öğrenirler.Bu kitap, basit Türkçe sözcükleri,İngilizce karşılıklarıyla birlikte öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla... — Bir metin veya site adresi girin ya da istediğiniz dosyayı veya resmi buraya sürükleyin. İngilizce ve ...