Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Adım Adım MS Office Excel 2007 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Adım Adım MS Office Excel 2007 PDF EPUB


Curtis Frye

Adım Adım MS Office Excel 2007 - Curtis Frye pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Curtis Frye
DOSYA BOYUTU 7,38
TARİH 2008-03-05
ISBN 9755095394
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Adım Adım Microsoft Office Excel 2007, Microsoft’un güçlü elektronik tablo programı Excel’in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.Adım Adım Microsoft Office Excel 2007 ile formüller oluşturup hesaplamalar yapmakta ve verileri çözümlemekte ustalaşacak; bilgileri grafikler ve diyagramlarla görsel olarak sunacak; veri tablolarıyla kolayca ÖzetTablo dinamik görüntüleri oluşturacak; veri tabanları ve diğer belgelerdeki bilgileri kullanmayı ve elektronik tabloları başkalarıyla paylaşıp değişiklikleri yönetmeyi öğrenecek; daha iyi kararlar almak için veri çözümleme araçları ve tekniklerini kullanarak Microsoft Office programlarından veri alıp bilgileri kullanacak; Web üzerinde belgeleri paylaştırarak iş arkadaşlarınızla ortak çalışacak ve çalışmalarınızı kolaylaştırmak için kendi makrolarınızı oluşturacaksınız. Adım Adım Microsoft Office Excel 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Excel 2007’yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.

...rak Microsoft Office programlarından veri alıp bilgileri kullanacak; Web ... Adım Adım Microsoft® Office Excel® 2007 - PDF Drive ... . Bir iki adım ilerlediğinizde, gerek duyduğunuz tüm komutları içeren yeni bir sekme görüntülenecektir. Çalışma kitabınızı Excel'in önceki bir sürümünde çalışan ve 2007 Office Word, Excel ve PowerPoint... Yazar Curtis Frye tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Adım Adım MS Office Excel 2007 kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. excel 2007 hakkında selcenzorlu tarafından yazılan gönderiler. Offic ... Adım Adım MS Excel 2007 Eğitimi ... . excel 2007 hakkında selcenzorlu tarafından yazılan gönderiler. Office 2003 ders notları ve Uygulamaları. Adım Adım Bilgisayar. Excel 2003 uygulama (5). ms frontpage 2003 (2)....